Zvrácená převýchova k nepřirozenosti. Nyní se první vlaštovka dementní ideologie vyskytla i u nás.

18.04.2018 18:47

V zemích Evropy jako jsou Německo, Velká Británie, Švédsko a v poslední době i Itálie už jsme si z dostupných zpráv, které samozřejmě mainstreamová média neservírují, zvykli, že již od útlého věku se učitelé mateřských škol snaží předělat chlapce na dívky, dívky na chlapce a nejlépe všechny na nikoho.

Zkrátka vytvořit neutrálně pohlavní TO. Nyní se první vlaštovka dementní ideologie vyskytla i u nás.

Dne 17. března, v čím dál více levicově – sluníčkovém Brně uspořádaly spolky NESEHNUTÍ, RODIČE ZA GENDEROVĚ CITLIVÉ VZDĚLÁVÁNÍ (ať už to znamená cokoliv) a LESNÍ RODINNÝ KLUB V ČERTOVĚ ROKLI přehlídku zvrhlosti na dětech.

Na dětském maškarním karnevale nesoucím jméno Pestrobarevné odpoledne tyto výše jmenované spolky přesvědčily (spíše ale přinutily) děti, aby tradiční oděvy supermanů, spidermanů, kovbojů, berušek a zdravotních sestřiček nechaly doma a namísto toho si vzaly, pokud možno, co nejvíce barevnou (jistě nejlépe duhovou) masku.

Dle fotografie a samotným popiskem FEMAG.CZ děti mávaly duhovými vlajkami – synbolem homosexuality. 

Děti tak jistě činily z vlastníh uvědomělosti a přesvědčení.

Na programu bylo též předčítáni z knihy The Family Book o „různorodých“ rodinách. Příběh z knihy The Family Book předčítala samotná „odbornice“ na genderově citlivé vzdělávání (ať už to znamená cokoliv) Lucie Jarkovská.

Rozumně uvažujícího člověka napadají logicky dvě otázky. První otázkou je, co tímhle chováním (nazývajícím výchovou) tyhle sekty sledují a čeho chtějí dosáhnout? Je to snad vedení dětí k neuvědomování si rozdílu mezi mužem a ženou? Druhá otázka, která se mi vybavuje zní: Co je to za rodiče, kteří za úsměvu přihlížejí tomuhle zvrhlému experimentu na svých ratolestech? Myslím, že ospraveditelná odpověď na tyto otázky neexistuje.

Já osobně si myslím, že na těchto nepřístojnostech, které se poslední dobou dějí ve vyspělejší části Evropy (a samozřejmě v USA a Kanadě), mají zásadní vliv dva faktory. Prvním faktorem může být fakt, že téměř každý mladý člověk dnes chce mít vysokoškolské vzdělání. Ne každý má ovšem inteligenci pro studium klasického vysokoškolského oboru. Bohužel, i takoví lidé mohou na vysoké škole studovat. Nikoliv však obory typu medicína, matematika či ekonomie, ale pavědy – např. všechny ty genderové a lidskoprávní nesmysly. Nejlépe by situaci popsal Václav Klaus mladší, který na tento problém poukazuje neustále. Druhý faktor je zřejmý. V Evropě dlouho nebyla válka či jiná pohroma typu hladomoru apod. Evropa si žije v neskutečně pohodlné době a všichni ti zakomplexovaní a ambiciózní samozvaní intelektuálové vymýšlejí ze samé nudy zhovadilosti typu inkluzí, kvót, feminismu, volení Pirátů a Drahoše, zavádění nových pohlaví (každý týden minimálně 2) a vytváření nových typů rodin.

Závěrem stojí za zmínku, že autorkou článku ve feministickém magazínu FEMAG.CZ, která se rozplývá štěstím nad proběhnutým zvrhlým experimentem je jistá Eva Bartáková studující genderová studia na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity – jak jinak, která doufá, že se jednou stane genderově senzitivní žurnalistkou. Ať už to znamená cokoliv.

 

Jakub Cikryt

 

Diskusní téma: Zvrácená převýchova k nepřirozenosti. Nyní se první vlaštovka dementní ideologie vyskytla i u nás.

Datum: 19.04.2018

Vložil: Ivan

Titulek: Budú v reklame

Vo všetkých reklamách v mužských pozíciách vystupujú bezpohlavní, až opačne pohlavní. Výchova týmto smerom im možno zaisťuje dobrý džob. Ale len ak ich nebude priveľa. A u tých ktorí reklamy vidia už vzniká averzia a reklamy vypínajú. V každom prípade to nejako čiastočne odráža svet v ktorom žijeme, kde je realita premazávaná klamstvami a predstieraním, obraz sveta už s tým svetom má spoločné len geografické názvy.

Datum: 18.04.2018

Vložil: dit

Titulek: Jenom bezpohlavni mrzak

Je to porad dokola, bezpohlavni otroci. Ne, u nich neni volba pohlavi, oni ho nemaji a to je fakt.

Datum: 18.04.2018

Vložil: dit

Titulek: Re: Jenom bezpohlavni mrzak ,anální pochod.

V podstate nemaji co volit a proto vznika u nich jednou tak a za mesic ,dva toho lituji a pak zase ne, a naopak....mrzaci.Nuly , neschponí reprodukci aneschopnost předání vzoru potomkům, které nejsou schopni plodit, díky nim lidstvo zanikně.

Přidat nový příspěvek