Zřizují lidsky se tvářící přátelské webové stránky pro uprchlíky, ale záhy zjistíte, že se jedná o vstupní stránku nevládní organizace, která konkrétně rekrutovala a vzdělávala revolucionáře a aktivisty pro podvratné kampaně.

01.09.2015 13:59

Denně přistávají tisíce uprchlíků na člunech u jihovýchodního pobřeží Evropy a přicházejí z východní Evropy přes Řecko do západní Evropy. Celkem se očekává v tomto roce třičtvrtě miliónu osob. Zatím co v Evropanech roste strach a úzkost, politický establišment z médií a politiků brutálně sráží jakýkoliv projev strachu nebo starosti nacistickou palicí. Občanům jsou zcela bezohledně umisťovány utečenecké lágry přímo před vchod do domu, zároveň je ale obava, že tím budou posíleny krajně pravicové síly v Evropě.

 

Lidé, kteří se plaví z Afriky namačkáni a v ohrožení života ve špatných kocábkách přes Středozemní moře do Evropy, ne zřídka musí být pobřežními strážemi odchyceni a musí jim být poskytnuta pomoc v nouzi, pocházejí ze zemí, kde se jim život rozpadá. Mají důvod útěku. Jedna země v severní Africe za druhou byly v posledních letech úmyslně a systematicky destabilizovány (ze Západu) a uvrženy do chaosu.

Evropa je v pasti. Bizarní na tom je: Kasta evropských politických představitelů se na tom výrazně podílela. Z hlouposti? Z otrocké poslušnosti ke Spojeným státům? Z chamtivosti? Ze zbabělosti? Evropská politická kasta věřila, že si bude beztrestně moci hrát s ohněm a drancovat v závětří za Spojenými státy, vždy podporována davem roztleskávaček z USA, ovládaných mediálním průmyslem.

Ty zažehnuté vlny uprchlíků jsou Spojenými státy všemi prostředky posilovány a podporovány. Oni financují pašeráky, kteří dopravili Severoafričany do celé Evropy. To, že přicházejí zejména mladí muži, svalnatí, svobodní, dobře živení, agresivní z důvodu, že jsou frustrovaní, to není náhoda.

Jak už víme, směrují Spojené státy tyto podvratné aktivity, prostřednictvím svých nevládních organizací (NGO), nyní na jádro Evropy. Zřizují se proto lidsky se tvářící přátelské webové stránky, jako www.fluchthelfer.in, které nabízejí pomoc uprchlíkům a žadatele o azyl a uprchlíky do Evropy pašují. Pokud hledáte pod jako kontaktní adresouuvedenou e-mailovou adresu, vyhledáte rychle k tomu příslušnou webovou stránku a zjistíte, že se jedná o vstupní stránku nevládní organizace, která konkrétně rekrutovala a vzdělávala revolucionáře a aktivisty pro podvratné kampaně. Instruktoři těchto „dílen“disponují dalekosáhlými zkušenostmi z převratů v severní Africe, Egyptě, Sýrii a na Ukrajině. Vše je velmi dobře organizováno pro zničení Evropy.

Samozřejmě, že osud uprchlíků nebo národů Evropy, je přitom naprosto lhostejný. Ti nejsou nic jiného než Kanonenfutter pro globální dominantní strategii USA. Ti všichni jsou oběti lidmi opovrhující a rasistické strategie nestydaté moci.

A „kvalitní média“ plní svůj úkol. Jakýkoli pokus občanů vyjádřit strach z tohoto způsobu přepadení a jako nebezpečí vnímané imigraci, aniž by mu bylo popřáno sluchu, je pronikavě překřičen. Celý arzenál nadávek je třeba použít, aby lidé byli umlčeni. Přes rasistu k nacistovi a teroristovi, vše je opět použito. Tím se stupňuje potlačovaný hněv mezi obyvatelstvem, agresivita vůči žadatelům o azyl roste, což mezi imigranty vytváří strach a hněv.

Platí, dostat se ven z této záměrně vyrobené spirály nenávisti , chaosu a destabilizace a rozpoznat za tím se nacházející (ekonomické) mocenské zájmy a prokouknout médii, institucemi průzkumů veřejného mínění a na ně navazující politikou rozšiřované dezinformace.

Zdroj: https://www.contra-magazin.com/2015/08/europa-in-der-zange-fluechtlinge-oder-migrationswaffe/

Zdroj

Diskusní téma: Zřizují lidsky se tvářící přátelské webové stránky pro uprchlíky, ale záhy zjistíte, že se jedná o vstupní stránku nevládní organizace, která konkrétně rekrutovala a vzdělávala revolucionáře a aktivisty pro podvratné kampaně.

Datum: 01.09.2015

Vložil: Vaclav

Titulek: Pravdoláskaři a sluníčkáři s tunou másla na hlavě

V oněch běžencích, uprchlících, ekonomických emigrantech, atd. atd. je takový " guláž, " nebo chcete li typická česká " bramboračka," že ani nemá cenu se tohoto " tématu " pouštět. Zvyšovat si, zbytečně, hladinu adrenalinu. Každý, kdo má, nebo měl nějaké své sluníčkářské " máslíčko " na hlavě, cítí náhle potřebu zjevit, jaký on je vlastně hodný, útlocitný, ba až city zmítaný empatický člověk, pašák, který nebude litovat, dokonce ani cizích, nebo, když už nic jiného nezbyde, alespoň oněch státních peněz, na příkladné páchání dobra na uprchlících. Navíc, když k vyjevení všech těchto zářných vlastností, mu pro našince, naše slabé a utlačované, nikomu z nich, pravdoláskařů a sluníčkářů, nestačilo, dokonce ani čtvrt století. Jak je to celé postavené na hlavu. Pomalu více uprchlíků bude z nově vzniklého " státního útvaru, " Kosova a dalších států bývalé Jugoslávie, kterým NATO vytvářelo usilovným, humanitárním bombardováním, skvělé perspektivy, pro zářnou, demokratickou, atd. bla blá, budoucnost.

Přidat nový příspěvek