Živly budou mít poslední slovo.

29.10.2017 14:21

Bylo docela symbolické, jak se nad naším územím v opomíjeném /ze strany eurounijních médií/ výročí vzniku samostatného Československého státu, přehnala bez nadsázky smrtící vichřice. Jakoby zametla cestu naší minulé státní existence. Přitom zabíjela a bořila. Nebylo to samozřejmě srovnatelné s tornády, orkány a tajfuny, které pravidelně devastují rozsáhlé oblasti Ameriky a Asie. Nicméně na naše poměry to byla událost vskutku nevídaná.

Následky:

- kalamitní stav v 8 krajích

- Královéhradecký, Ústecký, Liberecký a Středočeský kraj bez elektřiny

- v Mostě se zřítil pravoslavný kostel

- zatím dva mrtví

- uzavřené dálnice, železniční spoje

- poničené střechy a tisíce vyvrácených stromů

Vždy je dobré v těchto souvislostech pozorovat chování zvířat. Například moji dva psi už od sobotního rána s viditelnou obavou pozorovali oblohu a po poledni jsem je už skoro nemohl dostat z domu. Od pátku jsem pozoroval značnou aktivitu sýkorek, brhlíků a datlů, kteří podnikali nájezdy na krmítka a dělali si energetickou zásobu na období, kdy pro ně nebude možné hledat potravu a bez následků opouštět svá bezpečná obydlí.

Lidé by si měli uvědomit, že nejsou víc než zrnka prachu a stačí opravdu málo, aby se jejich život změnil trvale a nevratně. Podle mne na to ani nejsou připraveni a ani na to nijak zvlášť nemyslí. Možná by s tím měli vážně začít... Ale tuším, respektive vím, že je zbytečné to připomínat...

 

Quintus Sertorius

 

 

 

Zdroj: youtube.com

 

Diskusní téma: Živly budou mít poslední slovo.

Datum: 29.10.2017

Vložil: slunko

Titulek: kdo ví

kdo bude mít poslední slovo a jestli těm živlům někdo nepomáhá...

Pokud ano, brzy bude muset pochopit, že vše, co ničí a likviduje, je "trestné" - tedy nutné k převýchově. Vše, bez jakýchkoliv vytáček... Jak někdo může v podstatě likvidovat sám sebe..., kolik toho vydrží a ještě se nezničil. Z mého pohledu nepochopitelné, při přirozeném chování duše, tedy směřující k dobru by už dávno s takovou silou mohli zavést ráj na Zemi a oni se vrhají do málem nekonečné převýchovy...v příšerných podmínkách a utrpení, aby pochopili, co dělají. Nejde někomu vzít jeho volbu, i když je sebehorší.

Přidat nový příspěvek