Zde je důkaz, jak česká média manipulují a šíří fake news a dezinformace o Rusku a roku 1968, aby pošpinila Putina a Zemana.

22.11.2017 13:10
Jak se manipuluji česká media proti Rusku? Jak se vyrábí a šíři desinformace mající za cíl očernit u Čechů Rusko a Putina? A proč k těmto lžím a manipulacím mlčí ministerstvo vnitra s jeho odborem na boj proti desinformacím? proč mlčí k téhle desinformaci Jakub Janda ? Přinášíme Vám exkluzivní analýzu celé věci a důkazy o jakou manipulaci a lež jde. 
 
Například Idnes.cz zveřejnil toto tvrzení:
"Československo by mělo být Sovětskému svazu vděčno za rok 1968, zdůraznil web ruské armádní televize Zvezda, kterou řídí ruské ministerstvo obrany." Zdroj. Stejně tak o celé věci referovaly i Ceskenoviny.cz a další media.
 

Jaká jsou fakta?

Tedy nejde o žádný názor oficiálního webu ruského ministerstva obrany, jak se nám snaží tvrdit česká media a rusofobové, ale o článek blogera, který zveřejňuje své blogy právě na tomto webu věnujícím se historií, armádě  apod. 
 
Ovšem si všimněte, kolik lidí v ČR to českým mediím a rusofobním politikům sežralo i s navijákem?
 
Všimněte si jak oakmžitě reagovali lidé typu místopředsedy TOP 09 Marka Ženíška:. „Každý slušný člověk by se po tomto sebral a odjel pryč. To platí i pro těch 120 podnikatelů. Slušný prezident by tam vůbec nejezdil a normální velvyslanec i ministr zahraničních věcí by se ohradil." 
Neověřili si fakta a hned začali útočit na Rusko, prezidenta Zemana a podnikatele usilující o zakázky, a tedy i práci pro naše lidi.
 
 
Ukázka originálniho textu z webu Zvezda
 
 
A zde je překlad onoho článku s upozorněním, že se názor autora nemusí shodovat s názorem redakce webu Zvezda
 
 
 
 

Diskusní téma: Zde je důkaz, jak česká média manipulují a šíří fake news a dezinformace o Rusku a roku 1968, aby pošpinila Putina a Zemana.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek