Zatímco si migranti užívají pohodlí 4-hvězdičkového hotelu, Němcům s nízkými příjmy je nařízeno opouštět své domovy. Nová evropská šlechta?

21.10.2015 17:26

Migranti jsou umísťováni ve 4-hvězdičkovém hotelu v Německu, zatímco Němcům bylo řečeno, aby opustili své domovy, aby uvolnili místo pro žadatele o azyl.

Velký počet žadatelů o azyl cestujících do Sasko-Anhaltského regionu má za následek ubytovací krizi. Hotel Maritim ve městě Halle nad Sálou nyní ubytoval nejméně 80 migrantů, kteří začali minulý týden přicházet do města.

4-hvězdičkový hotel se může pochlubit krytým bazénem, saunou a fitness centrem a nachází se pouhých 10 minut chůze od historického starého města Halle.

Německý hotel Maritim v ve městě Halle Foto: hotels-world.com

Německý hotel Maritim v ve městě Halle Foto: hotels-world.com

Podle jedné zprávy, agentura pro přemísťování migrantů je znepokojena tím, že někteří z uprchlíků jednoduše opouštějí hotel a již se navrátí zpět, zatím co jiní si stěžují na nedostatek aktivit, s hracími večery a filmovými projekcemi, které jsou nedostatečné k tomu, aby je zabavily.

Zaměstnanci hotelu také uvedli, že jsou rozzlobení kvůli skutečnosti, že migranti nedodržují hotelová pravidla. Uprchlíci nepodléhají pasovým kontrolám, když dorazí do hotelu. Daňoví poplatníci platí účty za permanentní přítomnost deseti policejních aut a 30 důstojníků.

Na webových stránkách Booking.com hotel Maritim potvrzuje, že v tuto chvíli nepřijímá žádné rezervace. Zatímco úřady tvrdí, že situace je pouze dočasná, jiní spekulují, že by se mohl hotel stát stálým migračním centrem, s tím, že mnoho zaměstnanců, kteří v hotelu pracovali, 25 let mohou přijít o jejich práci.

Zatímco si migranti užívají pohodlí 4-hvězdičkového hotelu, Němcům s nízkými příjmy je nařízeno opouštět své domovy. Jak oznámil deník Telegraph, Němci začínají přijímat oznámení o vystěhování, aby uvolnili cestu pro žadatele o azyl.

Jak jsme také informovali minulý týden, regionální guvernér řekl obyvatelům obce v Německu, že pokud nebudou souhlasit s příchodem stovek nových migrantů, měli by obec opustit.

Zdroj

Diskusní téma: Zatímco si migranti užívají pohodlí 4-hvězdičkového hotelu, Němcům s nízkými příjmy je nařízeno opouštět své domovy. Nová evropská šlechta?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek