Zabavuje se bez cirátů!

01.11.2015 09:58

Situace nejen kolem běženců se vyhrocuje doslova z hodiny na hodinu a každým dnem. Pro přehlednost se omezím jen na téma „běženci“. Neustále o nich vycházejí najevo další a další skutečnosti, zčásti záhadné a zatím nevysvětlitelné, zčásti se ty informace už spojují do logických řetězců. Bohužel ale ty věci eskalují tak rychle, že nemáme čas je sdělit, respektive především dát do souvislostí a vysvětlit tak, aby jim zdejší čtenáři porozuměli. To je nyní už velmi tíživý problém.

Navíc na všem leží informační uzávěra, která lidem brání sdělit, co viděli a zažili, jejich informace se navenek dostávají jen oklikami, a proto je kromě jiného nelze dost rychle, nebo vůbec, zpětně ověřit. Vzhledem k ožehavosti situace navrhuji, abychom raději předpokládali, že ty špatné zprávy jsou skutečně špatné zprávy o špatných věcech, v zájmu vlastní záchrany raději předpokládejme, že Titanik se s námi skutečně už vzápětí po přídi překlopí do mořských hlubin.

Nevím, zda ještě můžeme něco dělat a co bychom vlastně ještě dělat mohli, snad to bude vědět aspoň někdo jiný a poradí nám, respektive nás povede. Budu přemýšlet, jak vás informovat o tom, co se denně dozvídám, tak, abyste tomu porozuměli a případně abyste podle toho jednali. Čas už není žádný, je půl hodiny po dvanácté. Je dost možné, že tento, nebo příští týden tady něco pořádně bouchne. A pak teprve začne dlouhá a krvavá mela s nejasným průběhem a koncem. Buďte na to prosím, každý podle své možnosti, připraveni, bude to prý strašně brutální. :-(

Jsou například lidé, kteří z konkrétních, byť jen jednotlivých informací vytvářejí poměrně sourodé představy o tom, co ty informace vlastně znamenají a co konkrétně přinášejí a přinesou. Jsou to vlastně více nebo méně dílčí scénáře naší nynější a budoucí situace. Jde sice o situaci v Německu, resp. Rakousku, Švýcarsku, Nizozemí…, ale řada z nich platí nebo asi už brzy bude platit i pro Českou republiku, resp. pro Slovenskou republiku. Jsou toho často dlouhé odstavce, které bych ještě navíc musel vytrhnout z ještě širších myšlenkových kontextů, a tak opravdu nevím, zda by tomu tady někdo rozuměl, respektive, zda by tomu rozuměl správně, protože bych si v této kritické situaci nerad vykoledoval navíc ještě nějakou vleklou diskusi. Pokusím se jeden takový koncept sem vlepit.

Tento čtenář rozvíjí myšlenku zabavování (konfiskace) bytů bez náhrady jejich majitelům proto, aby do nich mohli být nastěhováni běženci. Zmiňuje se také o rozvazování nájemních smluv s jejich domorodými německými obyvateli v takzvaných sociálních bytech, což jsou byty v majetku obcí určené původně pro sociálně slabé občany Německa. Jen žasnu nad tím, jak je to rafinovaně zosnováno, zde část jeho úvah: „Dřív, než se někdo dostane k tomu, aby po nějakém nepořádném nájemníkovi svůj byt určený k pronajímání zmodernizoval, do hnízdečka mu posadí kukaččí mládě (uprchlíka). Sociální úřad to odůvodní takto: pokud ten svůj byt zmodernizujete, pak zvýšíte jeho bytovou hodnotu a v důsledku toho zvýšíte také výši nájemného. To je zcela jasná spekulace za účelem maximalizace zisku. My ten váš byt vezmeme tak, jak je, vy ho díky tomu nebudete muset modernizovat. Ostatně jsme v nouzové situaci, to přece čtete v novinách. Jak už konstatoval jiný čtenář: My jsme dnes noví židé, s nimiž se zachází jako s méněcenným lidským materiálem, jako s bezprávnými individui, a kteří jsou bez pochybností nad tím ze svých bytů vyháněni! Všemu je nadřazen motiv nenávisti vůči Němcům: Radši muslimy než Němce! A já vidím nájemníky, kteří ze dne na den bez předchozího ohlášení dostávají výpovědi ze svých bytů pomocí všech možných triků a výhrůžek ze strany orgánů, které hledají byty, aby v těchto bytech ubytovaly co nejvíc uprchlíků. To je pak to správné konečné řešení jak pro uprchlíky, tak pro Němce. Nedivil bych se, kdyby teď byla na radnicích nově zřizována oddělení pro hledání bytů pro uprchlíky. Přinejmenším se dá několika zaměstnancům za úkol hledat na trhu nemovitostí intenzivně byty.

Pokud jde o byty, přidělili nám nové konkurenty a jejich zastánci mají moc a peníze. Peníze pro ně nehrají žádnou roli. Ti nás svým vlivem a ještě víc svými penězi získanými z našich daní jsou schopni vyštípat a zapudit. A navíc mají svoje úzké vztahy s podnikateli a žraloky v branži nemovitostí. To jim ještě víc napomáhá v boji proti nám, nic netušícím občanům. Přichází něco moc zlého. Mnoho uprchlíků se ale nejprve musí spokojit s meziřešením ve stanech a obytných buňkách. „Naštěstí“ pro orgány ale spousta Němců stále umírá. Takže místa v bytech se uvolňují! Pokud pak dědicové těch zemřelých zaspí a takový dům jen na jediný měsíc někomu nepronajmou, následuje automatická konfiskace (zabavení bez náhrady) ze strany státu! Zabavuje se bez cirátů! Pak se smí nastěhovat kterýkoli uprchlický bouchač, který pak další Němce z jejich bytů v okolí vymlátí. A proto, že se uprchlíci, kteří se nastěhovali do bytů s německými sousedy, podle očekávání chovají nemožně, vznikají tím zcela automaticky další prázdné byty, které pak lze obsadit dalšími uprchlíky. Pro ty Němce, co „se odstěhovávají“ (vytlačení, vyhnaní, s vypovězenou nájemní smlouvou) pak poběží nový televizní seriál „Můj nový život v zahraničí – právě teď!“.

Zdroj

Diskusní téma: Zabavuje se bez cirátů!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek