Vždyť Češi ten separát ještě rádi „sežerou“a migranty přijmou....

21.09.2015 11:03

… myslí si asi německá kancléřka. Pro západ Evropy jsme skládkou odpadků a konzumenty odstředěného masa, které by Němec nepozřel. Pro zbytek Světa jsme cosi mezi Ukrajinou a Balkánem.

Například dánský výrobce dodává na český trh lančmít s drůbežími zbytky, zatímco Němcům nabízí za poloviční cenu zdánlivě totožný produkt z vepřového masa. Jen abyste věděli, co někteří z nás konzumují: - takto se vyrábí drůbeží separát: Z kuřete se vyjmou prsa a stehna, která se prodávají zvlášť. Zbytek - tedy kůže, kostra, hlavy i se zobáky, krky, pařáty a vnitřnostmi se rozmixují, přecedí, obarví na červeno a přidávají se do párků a klobás. Separáty se vyráběly i dříve, sušily se a používaly se jen jako krmivo pro dobytek. Jsme snad dobytek? V Německu si výrobci něco takového pro Němce nedovolí, nejlevnější špekáček za 1,45 euro obsahuje 70% masa, v Česku  za stejnou cenu koupíte "špekáček," který obsahuje pouze 27% masa. Jenže máme právo se rozhodnout takový sajrajt nekupovat a nekonzumovat. Stran migrantů je nám právo na svobodu rozhodnutí se odebíráno.

Začíná to totiž vypadat, že vedle vývozu odpadků, nekvalitních potravin a předraženého oblečení k nám Evropa, respektive kancléřka Merkelová, začne „vyvážet“ migranty. Přitom to byla právě ona, která nejvíce otvírala náruč migrantům a zvala je do Evropy. Dnes (byť se o tom u nás nepíše), jsou v mnoha neměckých městech čtvrti zcela ovládané migranty. Jsou plné násilí, ovládané drogovými mafiemi a „domorodec“ se do nich neodváží ani za bílého dne. Bojí se do nich vstoupit i precizní němečtí policisté a tak tyto lokality ovládá mafie z řad migrantů. Stejná situace je v některýcvh čtvrtích Paříže, Marsei, ale i v Německu, Švédsku a dalších zemích EU. Německá spolková města začínají ekonomicky kolabovat, protože musí migranty financovat ze svých rozpočtů. Kdo na to, co se dnes v Evropě děje poukáže, je automaticky označen za xenofoba a rasistu. Naše media na nás chrlí sluníčkářské články (včetně lží o utonulém syrském chlapci), ale o tom, co se děje v Evropě opravdu, o tom mlčí.

Souběžnost práva se stala ve velkých německých městech samozřejmostí. Běžně v nich fungují islámští "smírčí soudci", používající právo šaría. Jde i o kriminální činy, které jsou souzeny i řádnými německými soudy. Když dojde k takovému soudu, je běžné, že svědci zapomínají co se vlastně stalo a bagatelizují předchozí výpovědi. Dochází k soustavnému podkopávání německého právního řádu a s těmito praktikami v Německu nikdo nedokáže nic udělat. Narůstá počet nesmyslných osvobozujících rozsudků, svědci jsou zastrašováni a „muslimští soudci“ mají na rozsudek soudu zásadní vliv. Za jak dlouho toto začne muslimská obec prosazovat u nás? (zdroj:popsáno v této knize:https://www.amazon.de/Richter-ohne-Gesetz-Paralleljustiz-Rechtsstaat/dp/3430201276). V některých případech v rámci multikulturalismu některé německé soudy vynášejí rozsudky vycházející z práva šaría a dokonce při rozsudku citují články z koránu (!!). (Zdroj:https://www.gatestoneinstitute.org/2397/islamic-sharia-law-germany).

S potravinami ze separátu to máme jednoduché, protože je nemusíme kupovat a konzumovat. S migranty, z nichž je více jak 80% muslimů a z nich odhadem cca 15 % radikálních, nám možnost volby paní kancléřka upírá: „Nepřijmete-li uprchlíky, nedostanete dotace. Nepřerozdělíme-li uprchlíky, zavedeme hraniční kontroly.“ Tak nám hrozí z Rakouska či Německa. Přerozdělování migrantů (které si Merkelová do Německa pozvala) do „zbytku“ Evropy je nepřijatelné. Když se Německo rozhodlo přijmout všechny uprchlíky ze Sýrie, byla to jeho volba. Česká republika je suverénním státem a tak musí sama rozhodnout, jak bude v této otázce postupovat. Schengen nemůže fungovat, pokud nedokáže ochránit své hranice. Jestliže bude dál kolabovat, zanikne a s ním i EU. Pak nastane chaos, díky kterému zanikne Evropa jako taková.

Takto to dnes vypadá v Bělehradu:

 

Na hranicích s Řeckem a Srbskem panuje totální chaos, denně je překračuje více jak 2 000 migrantů:

 

V Budapešti migranti provolávají slávu kancléřce Merkelové, ale zároveň skandují (včetně dětí) Allah Akbar:

 

Takto děkovali migranti v roce 2008 Italům:

 

Maďarsko – opět Allah Akbar:

 

To, co prožívá Paříž, ČT neodvysílá:

 

Migranti letos poděkovali za pomoc i ve Španělsku – všimněte si té brutality:

 

V roce 2014 takto migranti poděkovali za azyl v Paříži:

 

A takto pařížanům poděkovali letos:

 

Ve Švédsku to začalo zapalováním vlajek, dnes migranti vypalují auta, obchody, školy.....

article_photo

Poděkování migrantů v roce 2013 ve Stockholmu – podpálená auta, školy, školky, restaurace, obchody i policejní stanice. Media ve Švédsku řádění cca 200 muslimů okomentovala mimo jiné takto: „Ukazuje se, že "mládež" se skládá z revolučních muslimských aktivistů s plánem na zničení oblasti, ve které žijí.“:

a

Takto poděkovali migranti ve Franfurtu :

Je na čase, aby naše media včetně veřejnoprávní ČT na nás přestala chrlit sluníčkářské lži o migrantech a popsala bez komentářů, co se opravdu v Evropě děje a co jí hrozí. Kancléřka Angela Merkelová otevřela migrantům náruč a pozvala je do Neměcka. Jenže se chová, jako by to nebyla náruč její, ale náruč Evropy. Pak ale musí kancléřka nést za současnou situaci plnou odpovědnost, vyřešit si jí uvnitř Německa a neházet ji na ostatní státy EU. Jestliže máme oprávněné obavy z násilí, zavlečení neznámých nemocí, ovlivňování a popírání naší kultury, víry a zákonů, obavy z islamizace Evropy, pak jde o pud sebezáchovy a nikoli xenofobii či rasismus. Merkelová vyhrožuje a přerozděluje, namísto aby řešila příčinu, aby se zasadila o ochranu hranic Evropy. Kancléřka ale v posledních dnech otočila. Najednou zjistila, že nejde jen o uprchlíky před válkou, ale (většinou) o ekonomické migranty. Z nich bude prý Německo pečlivě vybírat a ostatní vracet do „zbytku“ Evropy.

Do řešení současné situace je nutné zapojit Saúdskou Arábii a další státy Zálivu a přimět je k participaci na řešení uprchlické vlny. Je třeba podporovat stabilnější státy v oblasti, jako Tunis nebo Egypt. Pokud by vypukla sunnitsko–šíitská válka, pak může počet potenciálních uprchlíků stoupnout až na sedmdesát milionů. To jistě kývač Sobotka díky zpravodajcům ví, když o tom navíc běžně informují zahraniční media. Přesto se tváří, jako že se nic neděje.Pokud tento stát nemá peníze na důchody či na opuštěné děti, nevidím žádný důvod k tomu, aby je rozdával ekonomickým migrantům. Je poslední šance na to, aby čeští političtí hurvínkovští kývači zásadně změnili svůj postoj k Bruselu a vzali si příklad z premiera Camerona. Namísto toho, aby Brusel řešil migranty a ochranu Evropy, tiše prodloužil sankce proti Rusku.

Jestliže dopustíme, aby o nás rozhodovala kancléřka Merkelová a sluníčkáři, může zanedlouho Praha vypadat takto:

article_photo

nebo takto:

article_photo

Když jsem na chování migrantů v Evropě upozornil nedávno v blogu, nějaký sluníčkář mi napsal, že jsem xenofob a rasista a že vyvolávám paniku a hysterii. Proto jsem si k tomuto blogu dovolil připojit autentická videa. Aby ten sluníčkář a jemu podobní viděli, co je a bohužel i nás ostatní čeká. Migranty  jeden starosta nedávno ohodnotil takto: „Tihle cizinci postrádají i tu nejzákladnější inteligenci a kulturu,“ napsal starosta srbského města Kanjiža Mihalj Bimbo. Jeho slova prý vzbudila pozornost a „nevoli Bruselu“. Jenže videa v tomto blogu jeho slova spíše potvrzují. Jen přes Srbsko se do Evropy denně hrne přes 2 000 migrantů. Do Maďarska jich 12.9. dorazilo 4 330. V červenci hranice EU překročilo podle Frontexu takřka 110 tisíc běženců. Do konce roku se do Evropy dovalí za letošní rok podle odhadů vlna 800 – 900 000 migrantů. Jen Itálie jich čeká do konce roku dalších 200 000. Kolik z nich nám do ČR paní Merkelová přidělí?

Pokud to bude podle počtu obyvatel, tak „jen“ cca 16 – 18 000. Podle pánů Sobotky a Chovance jsme prý připraveni. Oni možná ano, ale my ne. Nejde navíc o uprchlíky, ale z většiny o ekonomické migranty, jde o organizovanou invazi a kolonizaci Evropy.

 

Zdroj

Diskusní téma: Vždyť Češi ten separát ještě rádi „sežerou“a migranty přijmou....

Datum: 12.12.2015

Vložil: Ogoň

Titulek: atomic

Japonci si za 2. svět. války taky sebevědomě zahrávali s ohněm...a pak se jim jeden atomovej rozhořel přímo nad Hirošimou a taky nad Nagasaki . Namýšleli si , že jsou kdovíjak silní a neohrozitelní a dojeli na to . Tyhle islámské migrující poloopice jsou stejné jako kdysi japonci - velká drzost , velké sebevědomí , povýšenost a primitivita ! Aby se taky jednou nedivili nad druhým vycházejícím sluníčkem !

Datum: 12.12.2015

Vložil: MUDr. Kalašnik

Titulek: BIM BUM BAC

Se jen divim , že se do těch islámskejch zmrdů rovnou nestřílí ! Co s nimi ? Dělaj bordel a škody !

Datum: 12.12.2015

Vložil: Fitipaldi Granato

Titulek: Válka !

Když člověk psovi ukáže strach a bude před ním ustupovat , čokl si okázale a drze troufne !!! Vina je u obou , ale hlavně na vyspělejším člověku , který to mohl rozumně předpokládat a podle toho s čoklem jednat tak , aby tomu předešel . V opačném případě jsou krvavé důsledky nedostatkem zdravého rozumu a absencí prozíravého přemýšlení . Primitivní a agresívní migranti jsou v jasném obraze těmi islámskými psy , kterým nepochopitelně ustupuje celá Evropa a jimž otevřela jejich zahnojený kotec Merkelka a přihlouple je navíc pozvala k hostině. Čokla žijícího zdivočele nelze naučit stolovat...!!! Krvavý důsledek je na obzoru !!!

Datum: 12.12.2015

Vložil: DETONATOR

Titulek: MAKRELA K SOUDU !!!

Makrela je PYČA a hnát ji bičem k soudnímu tribunálu do Haagu za zničení Evropy !!! NUTNO SE PROTI TÉ ISLÁMSKÉ ZVĚŘI OZBROJIT !!! ONI JAKO PRVNÍ VŠEM VYHLÁSILI VÁLKU !!!

Přidat nový příspěvek