Velký imigrační podvod za naše peníze? Čemu se vlastně říká "uprchlická krize"? Co za tím je skutečně? Udělejte si názor sami a doplňte si kamínky do mozaiky.

02.09.2015 14:36
Představte si, že ilegální imigranti jsou přímo v zahraniční zváni do České republiky. Je k tomu dokonce zřízena speciální webová stránka v angličtině a v arabštině, podívejte se zde na tento odkaz 
A na tomto webu jsou přímo uvedené kontakty na takzvané v uvozovkách „neziskové“ české organizace pro podporu imigrantů, které jsou placeny touto vládou ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL stamiliony korun z našich veřejných peněz. To je panečku byznys, jsem opravdu mimořádně znechucený.
A hned na titulní straně tohoto webu se píší tato slova: „Hledáte azyl? Emigrujte do České republiky. Vítáme Vás“! Následně jsou na přiložených mapách dokonce nakresleny doporučené trasy, kudy se k nám mají ilegální imigranti dostat.  
 
Tomio Okamura
 
Zdroj: přišlo e-mailem
 
 
 
A hlavně se podívejte zda to je, nebo není součást mnohem temnějšího plánu na přeměnu Evropy.
Neustále se nám snaží nabulíkovat, že jsou to nahodilé procesy, případně si to vyžadují nejrůznější okolnosti.
Nesmysl! Ve společnosti stále ubývá pracovních míst a tento trend se bude při stávajícím vývoji prohlubovat.
Tedy je naprostý nesmysl vysvětlovat dovoz "uprchlíků" vymíráním obyvatel Evropy a nedostatkem zájemců o práci.
Jednak se o vymírání původních národů současné vlády značně přičiňují nepřátelským klimatem ve společnosti
vůči rodinám a dětem. Stačilo by rozdat peníze, které se pumpují do různých nevládek a těch, co zájem pracovat nemají a nikdy neměli,
na podporu mladých rodin atd. Jenže vše se dělá pro to, aby to nešlo. A jde to od vrcholku mocenské pyramidy.
Je to záměr a je to plán. Dlouhodobý. S lidmi se hraje falešná hra.
A sami to zcela nepokrytě a otevřeně přiznávají. Jako například Barbara Spectre, které za prosazování genocidy původního obyvatelstva ještě štědře platí /me/:
 
 
Quintus Sertorius
 

Diskusní téma: Velký imigrační podvod za naše peníze? Kdo ve skutečnosti rozhoduje o nás a bez nás. A co je vlastně za tím. Udělejte si názor sami a doplňte si kamínky do mozaiky.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek