Ve městě s 32 tisíci obyvateli už plně udávají tón islamisté. Není zde už jediné řeznictví, které by nebylo halal, a v jediné kavárně na náměstí už sedí jen muži.

05.02.2018 12:13

Francouzské město už de facto ovládli islamisté

 

Město Trappes (družební město Kopřivnic), které leží 30 kilometrů jihozápadně od Paříže, je názorným příkladem, jak selhávají snahy o integraci muslimů a jak postupuje islamizace Evropy, píše německý list Die Welt. Ve městě s 32 tisíci obyvateli už plně udávají tón islamisté. Není zde už jediné řeznictví, které by nebylo halal, a v jediné kavárně na náměstí už sedí jen muži. Bojovat do Islámského státu odsud odešlo 69 islamistů, což v poměru k počtu obyvatel z Trappes dělá hlavní džihádistické město Evropy. Toto francouzské město je předobrazem a současně varováním před tím, co hrozí našemu kontinentu.

 

Zdrojwww.welt.de/politik/ausland/article173164419/Islamisierung-In-Trappes-sind-jetzt-alle-Fleischereien-halal.html?wtmc=socialmedia.facebook.shared.web

 

Q.S.

Trappes 2013...

Diskusní téma: Ve městě s 32 tisíci obyvateli už plně udávají tón islamisté. Není zde už jediné řeznictví, které by nebylo halal, a v jediné kavárně na náměstí už sedí jen muži.

Datum: 05.02.2018

Vložil: SamTingWong

Titulek: Jj

Wýr šáfen das...

Přidat nový příspěvek