Válka, která již zasáhla i Evropu je paradoxní v tom, že nechává většinu budoucích obětí v klidu.

10.01.2017 16:32

Politici i vojenská generalita předstírá, že je mír a nepokoje, tím se rozumí vraždění civilistů a ničení materiálních statků, způsobují psychicky labilní jedinci, ojediněle muslimského vyznání.

Tento fakt se válčící strany snaží prostřednictvím médií a dalších propagandistických nástrojů úporně skrýt.

Předžvýkaným podivným klidem a úklidem pravdivých informací do cenzorských šuplat, se nás snaží mocní držet v mezích zatím fungujících technologií a vymýváním mozků mantrou blahobytu.

Součástí plánů této USA vyvolané a denně přiživované sebevražedné války bylo bezesporu přimíchání islámského jedu po 11. září 2001.

Newyorská reality show, přenášená briskně bezprostředně po útoku na dvojčata do celého světa, stvořila fenomém islámského terorismu, dříve okrajově vnímaného jako židovsko-arabský projev vzájemné nenávisti.

V důsledku trvajících amerických vojenských intervencí probíhají nadále vražedné boje, jejichž výsledkem jsou statisíce mrtvých civilistů, zničená města a rozvrácené celé státy.

Stvoření nebezpečí islámského teroru a jeho přenesení na evropský kontinent mělo posloužit ke sjednocení Spojených států evropských a amerických v absurdní unii, která by byla schopná ve velké přesile zaútočit na zločinecké Rusko.

Věci se ale nevyvíjejí podle plánu, protože Amerika opomněla zahrnout do tohoto smělého plánu lidský faktor, který už tolik plánů zhatil.

Taktika zářijového útoku selhala a probuzení obyvatelé, nejen evropských států, dali ve své většině přednost hledání vlastní identity, návratu tradičních hodnot a znovu objeveného vlastenectví.

O termínu vyrazit do finiše nebo stáhnout ocas mezi nohy, rozhodnou letošní německé a francouzské volby.

Dříve agilní Anglie je momentálně mimo hru – brexitem se v očekávání nejhoršího stáhla do modu znovunabývání vlastní identity.

Americké volby již proběhly a přes zuřivý odpor, který vyvolaly u zřejmě již přežitých mocenských struktur, dávají světu naději na odvrácení další světové války.

 

Zdroj

Diskusní téma: Válka, která již zasáhla i Evropu je paradoxní v tom, že nechává většinu budoucích obětí v klidu.

Datum: 10.01.2017

Vložil: Quintus

Titulek: Také zdravím

A kolik dalších se u toho nenechá fotografovat..

(K příspěvku níže)

Datum: 10.01.2017

Vložil: Dit

Titulek: Co dodat

Zdravím
zde může být část vysvětlení
https://www.rodon.cz/clanky/Otazky-odpovedi-ohlasy/Jak-vypada-bruselska-policie-a-belgicka-vlada-Neni-toto-jednim-z-duvodu-proc-si-teroriste-vybrali-prave-Brusel--5591

Přidat nový příspěvek