V těchto dnech si připomínáme konec 2. světové války a připomínáme si hrdinství všech, kteří padli za naši zem. Ti všichni se v hrobech obrací.

11.05.2018 21:16

Bývalí náčelníci generálního štábu a další nejvyšší armádní představitelé nám opakovaně sdělují, že naše armáda je v "háji" a její hlavní účel - chránit naši zem a její obyvatele, je nereálný. Přitom omílají svoji mantru - NATO, NATO ...

Říkají to ti samí "vojevůdci", kteří dlouhá léta armádu řídili. Brali nehorázné platy a mají nehorázné výsluhy.

Mnozí za svoji zjevnou neschopnost (nebo šlo o zlý úmysl ?) byli odměněni vysokými posty v NATO, takže peněz pro sebe urvali ještě více a nyní nám opakovaně zvěstují, že máme prostě smůlu.

Nemají žádnou důstojnickou čest, neprojevují známky jakéhokoliv studu či hanby a vůbec si nepřipouští, že by na tomto tragickém stavu naší armády měli jakýkoliv podíl.

Vnímám to jako katastrofu a doufám, že se blíží okamžik, kdy tito lidé místo výsluh budou hnáni k osobní zodpovědnosti !

 

 

Diskusní téma: V těchto dnech si připomínáme konec 2. světové války a připomínáme si hrdinství všech, kteří padli za naši zem. Ti všichni se v hrobech obrací.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek