V Taliansku už toho majú migranti pravdepodobne naozaj plné zuby.

11.01.2017 09:44

Reportáž z tábora priniesla miestna televízia z talianského mesta Verona, v ktorom sa ubytovňa aj nachádza. Pracovníci neskrývajú zhrozenie nad prístupom migrantov, tvrdia, že stále protestujú a aj klamú.

''Dnes sme im navarili ako prvé jedlo paradajkové špagety a ako druhý chod mali zemiaky s hovädzým. Nikto to nejedol, lebo protestovali, že oni to jest nebudú,'' približuje pracovník.

Migranti tvrdia, že s podmienkami v ubytovni nie sú naozaj spokojný, dokonca do ubytovne zavolali aj policajtov. Polícii povedalii, že jedlo ktoré dostavajú, je nekvalitné. Pracovníci ubytovne to však odmietajú.

Video je na Facebooku od včera, a aktuálne má takmer 300 000 zhliadnutí.

S aktuálnou situáciou nieje spokojný ani nový talianský premiér Paolo Gentiloni. Ten nedávno vyzval k masovej deportácii utečencov. Ten dokonca vyhlásil: ''Doteraz bol čas na smútok, súcit a solidaritu.Teraz je čas jednať!'' Informácie priniesol server Express.

 

Zdroj

Diskusní téma: V Taliansku už toho majú migranti pravdepodobne naozaj plné zuby.

Datum: 11.01.2017

Vložil: Quintus

Titulek: Televizní stanici zavřít

za šíření hybridních hrozeb, dezinformací a propagandu zaměřenou proti ženám a dětem prchajícím před válkou. A ještě si dovolí ke xenofobní propagandě selektivně vybrat do reportáže zdravé a mladé muže v plné síle.

Přidat nový příspěvek