V médiích vám ukazují mrtvé tělo chlapce na pobřeží, vděčné ženy a děti utíkající před válkou. Tady je realita. Nemanipulovaná a autentická.

04.09.2015 14:02

Maďarsko

 

Protesty v Lipsku

Pochopte, že matrix, který vám média uměle vytvářejí je součást plánu globalistů na přeměnu světa, nyní Evropy, pomocí válek, které sami rozpoutali. Jsou to ti samí, kterým nedělá problém mlčet o zvěrstvech na Ukrajině, cvičit nacisty, islámské fundamentalisty. Rozvracet státy a stěhovat národy.

Imigrace se kterou tak spěchají a kterou mediálně zpracovávají veřejné mínění je toho součástí. Nesmíme si nechat vnutit povinné příděly a kvóty migrantů zlákaných reklamou a sliby neziskovek. Je tou součást rozvratu Evropy a zničení národních států. Dlouhodobý plán.

Podívejte se na obrázky a videa z Kosova, Bosny a dalších balkánských zemí, kde již islamizace probíhá již 20 let.

https://www.ceskenarodnilisty.cz/balkanska_problematika

 

Viděl jsem stovky autentických videí zaznamenaných neprofesionály, běžnými občany, kteří s "uprchlíky" přišli do přímého kontaktu.

A to především z Itálie, Maďarska, Rakouska a Německa.

Pokud jsou na těchto záznamech ženy a děti, jsou to naprosté výjimky! V drtivé 90% většině jsou to zdraví, mladí a silní muži.

Ptám se, co je to za uprchlickou politiku, která nám zde dodává tyto pseudouprchlíky, přičemž nás denně zásobuje matrixovými idylkami děkujících usměvavých maminek se šťastnými dětmi. Vše profi natočeno, sestříháno a naaranžováno. Totéž v novinách a elektronických médiích.

Po takových lživých prohlášeních a informacích, kterými nás nejenže zásobují, ale přímo nám je vnucují na každém kroku, ať se nediví, že lidé protestují, že nechtějí uvěřit falešné realitě. 

Další věc, která se ukázala je to, že slova kritiků o nefunkčnosti schengenského prostoru jsou oprávněná. Žádná ostraha vnější hranice EU nefunguje, je děravá jako cedník a je jen otázkou času než se ukáže, že sem spolu s ekonomickými uprchlíky přijelo mnoho militantů připravených s námi nevěřícími zatočit. Po prováděných kontrolách se do nás obul tisk v Británii a předseda židovské obce hovořil o značkování lidí a holokaustu. To je zřejmá a záměrná paralyzace kontroly a ostrahy. Takže EU, potažmo Německo ve skutečnosti tuto vlnu chce, tedy ji pomáhali přinejmenším spustit. Jak si jinak vysvětlit, že lidi EU jezdí k libyjským břehům nakládat Afričany ze zemí mimo konflikty a vozí je do Evropy, jak si vyložit toleranci vůči pašerákům a obchodníkům s lidmi, kteří si za unijní peníze vybudovali skvělý miliardový byznys? A to na úkor skutečně trpících lidí hnijících v utečeneckých lágrech bez prostředků.

Co je to za neschopnost? Nebo snad záměr? Obojí by mělo vést k okamžitému rozpuštění EK! A přinejmenším vypsáním nových voleb do EP. Současné vedení EU není kompetentní zaručit naši ochranu, neboť má plné práce s islamizací členských zemí a kritikou těch, kteří takovou ochranu dle platných zákonů a úmluv provádějí. Pryč z EU.

Měly by být vyvozeny důsledky a politická zodpovědnost evropských bruselských vládců buď za naprostou neschopnost a bezpečnostní ohrožení obyvatelstva, nebo za úmyslné klamání svých občanů, voličů. Takovým politikům se nedá věřit a nedá se spoléhat na jejich slova, která jim plynou z úst snáze než voda v řece. Ovšem bez hodnoty a bez obsahu.

Žádejme  závazné referendum o vystoupení s EU, abychom se mohli v případě krize účinně ochránit pomocí vlastních prostředků bez čekání ne rozhodnutí neschopných bruselských loutek, které skutečné řešení pouze oddalují a paralyzují.

Dále by se měla požadovat odpovědnost vůči všem, kteří podporovali ropné a plynové války v Libyi a Sýrii. Měla by být vyvozena personální odpovědnost vůči válečným štváčům servírujícím v televizi a médiích válečnou propagandu, obhajujících devastační války proti suverenním státům na Blízkém Východě, v Africe a všude jinde včetně Ukrajiny, která se nachází tam kde je za příspění těch samých politiků a novinářů.

Obyvatelé Evropy si nepřejí válku, nepřejí si sociální experimenty, podporu a šíření ideologií, které mají na svědomí teror, ničení a chaos. 

Přestaňte ty lidi bombardovat, ničit jim domovy a vyzbrojovat militanty a extrémisty, kteří za vás mají dělat špinavou práci.

 

 

Quintus Sertorius

Diskusní téma: V médiích vám ukazují mrtvé tělo chlapce na pobřeží, vděčné ženy a děti utíkající před válkou. Tady je realita. Nemanipulovaná a autentická.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek