V Evropě samozvaná elita nejprve, jako vždy v minulosti, odzbrojí obyvatele, aby mohl bez odporu nastat ten správný nový řád světa i za cenu nevinných obětí, se kterými se tak nějak prostě počítá.

24.03.2017 13:00

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Tak dlouho se budou teroristické útoky v Evropě bagatelizovat, omlouvat, překrucovat důvody a okolnosti proč to ten který útočník provedl, tak dlouho si budu evropská „jelita“ koledovat a útoky se budou stupňovat, jelikož s jídlem roste chuť, až i těm nejmírumilovnějším mediálně po léta zpracovávaným ovečkám dojde trpělivost.

Dokud se nějaká podobná tragédie stane někomu cizímu, 1000 kilometrů daleko, pořád si našinec řekne, to se mě netýká, není se čeho bát, ale to je opravdu jen otázka času, než přejedou vašeho souseda, kamaráda, nebo nedej bože příbuzného. A je jedno jestli u nás, v Německu nebo v Británii. Je naivní a omezené si namlouvat, že co se děje jinde není naše věc, jsme v Evropě, v té milované EU, jsme ekonomicky i politicky provázáni. Je tedy dětinské takto uvažovat.

V Británii už mají zakázáno držet nejen střelné zbraně, nejen nože, ale i basebalové pálky, prostě neomarxistická samozvaná elita nejprve jako vždy v minulosti odzbrojí obyvatele aby mohl bez odporu nastat ten správný nový řád světa i za cenu nevinných obětí, se kterými se tak nějak prostě počítá. Pro světlé zítřky je obětí třeba. Pak se ještě od muslimského starosty Londýna dozvíme, že teroristické útoky k velkému městu patří a máme si zvykat, něco podobného jsme nedávno zaslechli i od Hollanda a Junkera.

Od Tureckého presidenta Erdogana se dozvíme, že jsme fašistická Evropa a za trest nám se pošle ještě více soukmenovců, protože si někde v nějakém Holandsku dovolili bránit vlastní ústavu. To Andělka hezky dohodla, a jak výhodně, však EB natiskne další Eura na výkupné, To zvládneme. I ta integrace se úžasně daří, za rok 2016 dorazilo do EU více migrantů než za rok 2015, ale tak nějak se o tom mlčí. Celkem se jich na pracovním trhu za ty dva roky uplatnilo cca 60. Ze 2,4 milionu nevídaný úspěch. A také jsme si do EU pustili 7% teroristů, tedy 168 000 šílenců. Ten zbytek ovšem za nic nemůže, přeci je nemůžeme házet do jednoho pytle, řekl bych že můžeme, vzpomeňme na nástup Hitlera a milióny sudetských Němců, kteří sice většinou fyzicky neútočili na domorodé Čechy ale Hitlera nadšeně a z více jak 90% vítali jako osvoboditele, stejné je to s příznivci islámu. Skutková podstata trestného činu počítá i s termínem souhlasu s činem a s jeho schvalováním. To je mimo jiné v zákonech ČR a nejen u nás. Stačí se podívat na rozjásané davy muslimů po celém světě po každém úspěšném útoku, a nejsou to záběry na jednotlivce ale na deseti i sta tisícové davy.

Kapitola sama o sobě jsou pomatení „VIP umělci s patentem na pravdu a to nejen z Holywoodu“ , kteří hájí migraci hlava nehlava a nálepkují tu Trumpa tu občany jako netolerantní xenofobní rasisty. 

Zpoza 5ti metrového plotu v segregované prominentní čtvrti obklopeny bodyguardy a v pancéřovaných autech, to se to radí jak mají být obyčejní lidé tolerantní a otevření..

Jediné řešení, které se naskýtá je prostě zákaz islámu jako ideologie neslučitelné s evropskými hodnotami, listinou základních práv a svobod a ústavami členských států. Jinak se obávám, že se dočkáme po dlouhém a krásném období míru občanských nepokojů v celé Evropě, které vyústí ve velký ozbrojený konflikt, dá prostor k vzestupu opravdu nebezpečných vůdců ala Hitler (ne,Marine Le Penani Geert Wilder jak se nám ČT snaží nabulíkovat to nejsou). Chování totalitního vůdce Erdogana tomu jen nasvědčuje

 

Zdroj

Diskusní téma: V Evropě samozvaná elita nejprve, jako vždy v minulosti, odzbrojí obyvatele, aby mohl bez odporu nastat ten správný nový řád světa i za cenu nevinných obětí, se kterými se tak nějak prostě počítá.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek