Uzavřená hranice v maďarském Röszke. Aktuálně.

16.09.2015 18:49

Zdroj

Diskusní téma: Uzavřená hranice v maďarském Röszke. Aktuálně.

Datum: 16.09.2015

Vložil: behr

Titulek: 1+1=2 odjakživa!

Dejme hlavy dohromady a zkusme si odpovědět na několik otázek.
Kdo dal podnět k tak velké migraci obyvatel Afriky do Evropy? Kdo je zodpovědný za migraci obyvatel Afriky? Kdo financuje tento přesun lidí? Kdo způsobil chaos a občankou válku v zemích odkud migranti utíkají? Komu tato migrace potažmo válka v zemích migrujících obyvatel přináší miliardové zisky?
Kdo založil a finančně podporuje IS? Kdo ovlivňuje politickou lůzu v Brusselu? Kdo rozpoutal občanskou válku na Ukrajině? Kdo je největší hrozbou míru na světě? Odpověď zní jasně: USA

Datum: 16.09.2015

Vložil: J.K

Titulek: Ordo ab chaos - daří se jim

Máme dnes celý muslimský svět proti sobě, neboť to považují jako křižáckou válku,tak se máme na co těšit!Určitě nám pomohou disidenti, chartisté,pravdoláskaři,profesoři VŠ, ombudsmani, pražští kavárenští povaleči,besedníci z US ambasády,projíždějící konvoje US vrahů co toto mají na svědomí a další.Dnes ředitel neziskovky,která čítá 8 právniků a pár dalších co bere miliony z toho jim jde na platy 75 procent se obouvá do policie,že koná!Do českého státu a straší SRN! Dílo USA se daří!

Datum: 16.09.2015

Vložil: j.v.

Titulek: Bojujme o naši budoucnost

Toto je začátek boje o přežití evropských národů na svých zemích. Maďaři to pochopili jako první.............

Pokud ustoupíme nátlaku EU s kvótami, ztratíme jakoukoliv možnost chránit svoje území. Nebude cesty zpět. Už se nás nebude nikdo ptát. Tento rok pošlou 5000, příští rok 50 000 další rok 500 000 imigrantů. Tito dokazují již teď, že se v žádném případě nehodlají něčemu přizpůsobovat. Budou chtít pouze naše peníze.

Jejich požadavky se budou stále zvyšovat a budou stále agresivnější a rozpínavější

Sociální systém se zhroutí. Složky bezpečnosti nezvládnout zabezpečit dodržování zákonů, pořádku a bezpečí občanů. Země se propadne do chaosu, násilí a občanské války.

Toto je reálná varianta, pokud ustoupíme bruselskému diktátu. Jestli se kvóty schválí, zbývá jediná možnost, vyjít v masovém počtu do ulic.

Datum: 16.09.2015

Vložil: Radim

Titulek: Re: Bojujme o naši budoucnost

Tímhle hraničním přechodem jsme přejížděli asi osmkrát. Že byl podél celnice nepořádek a smetí od cestujících v čekajících autech, to bych bral. Ale nikdy, nikdy jsem neviděl, že by se tam válely pneumatiky. Kde se tam najednou vzaly? Kdo jim je tam přivezl? To si je tahali z Turecka?

Přidat nový příspěvek