Už zase někdo čte naše dopisy, emaily, už zase někdo lidem blokuje poslouchání a čtení závadových materiálů. Už zase někdo kouká lidem do poštovních schránek, už zase někdo za někoho rozhoduje, co by měl a neměl číst.

18.02.2018 19:13

 

Zdroj

 

 

Q.S.

A trockistický předseda Ústavního soudu, který má hlídat ústavní práva občanů zatím u Moravce dští oheň a síru na politika, který prosazuje referendum a označuje ho za rasistu, extrémistu a xenofoba ohrožujícího demokracii...

Přičemž narušování soukromí, cenzura a totalitní praktiky ho evidentně nechávají v klidu. No dobrá. Je to součást této doby, kdy se každý musí projevit a takříkajíc se odkopat. Okamura posvítil do nory a hadi syčí a rádi by uštknuli.

Já myslím, že je dobře, když všichni ukážou barvu....

Metody kontroly

Diskusní téma: Už zase někdo čte naše dopisy, emaily, už zase někdo lidem blokuje poslouchání a čtení závadových materiálů. Už zase někdo kouká lidem do poštovních schránek, už zase někdo za někoho rozhoduje, co by měl a neměl číst.

Datum: 19.02.2018

Vložil: Martin Rubáš

Titulek: Je to tak

Je to tak. A Přichází další průser z Bruselu. Brusel se chystá zatočit s fake news a připravuje novou legislativu. Více bychom se měli dozvědět už koncem března. Jde z toho strach!

https://www.epshark.cz/clanek/424/evropa-navrat-do-totality

Přidat nový příspěvek