Už nás zase chtějí zavírat do vězení za odlišný názor! Současný multikulturní režim začíná perzekvovat opozici podobně jako komunisté a nacisté

06.08.2015 08:11

Přes snahu parlamentních politických stran v České republice tvářit se rozdílně, je víc než zřejmé, že multikulturalismus je trvalou agendou VŠECH parlamentních politických stran. Jde vždy jen o to, jestli to konají veřejně nebo skrytě. I slavný Úsvit, samozřejmě dnes již bez Okamury, deklaruje multikulturní agendu ve vztahu k romské menšině a jiným neislámským menšinám.

A to, že si současný režim nenechá multikulturní a islamofilní agendu rozvracet a bude tvrdě perzekuovat občany, kteří multikulturalismus a islamofilií odmítají, dokazuje snaha pozavírat do vězeni za urážku islámu fobalové fanoušky Jablonce.

Podrobnosti zde.

Více o tom jak část českých neziskovek, politiků a občanů kolaboruje s islámem a multikulturalismem se dočtete v knize exmuslima Lukáše Lhoťana - Islám a islamismus v České republice, podrobnosti zde.

Za tento transparent mají jít fanoušci do vězení za urážku islámu a muslimů!

Zdroj

Diskusní téma: Už nás zase chtějí zavírat do vězení za odlišný názor! Současný multikulturní režim začíná perzekvovat opozici podobně jako komunisté a nacisté

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek