Už je to i u nás: V kempu v Doksech český státní příslušník ohrožoval lidi nožem a provolával Alláhu akbar...

23.08.2016 08:24

Soudce poslal do vazby pětadvacetiletého muže z Prahy obviněného z nebezpečného vyhrožování a výtržnictví.

V kempu v Doksech ohrožoval lidi nožem a provolával Alláhu akbar, sdělila regionální mluvčí policie Ivana Baláková.

Incident se stal při víkendovém tanečním festivalu na Máchově jezeře. Muž v sobotu kolem půl desáté ráno obtěžoval hosty v kempu Bílý kámen. Když ho pracovníci bezpečnostní agentury vykázali, s nožem v ruce vyhrožoval násilím nejprve jim a potom i ostatním návštěvníkům areálu.

Policisté agresivního muže zadrželi a umístili do policejní cely. ,,Jde o českého státního příslušníka, jehož otec je z Alžírska. V době zadržení měl v sobě 1,79 promile alkoholu a drogy," dodala Baláková.

Vyšetřovatel mu 21. srpna předal usnesení o zahájení trestního stíhání pro přečiny nebezpečného vyhrožování a výtržnictví a potom, co ho vyslechl jako obviněného, podal státnímu zástupci podnět na jeho vzetí do vyšetřovací vazby. Důvodem byla obava, že by ve své trestné činnosti pokračoval. Státní zástupce a dnes odpoledne také soudce tento podnět akceptovali a soudce ho včera poslal do vyšetřovací vazby.

 

Zdroj

Diskusní téma: Už je to i u nás: V kempu v Doksech český státní příslušník ohrožoval lidi nožem a provolával Alláhu akbar...

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek