Uvědomte si, že islám a šária je jedno a totéž. Ostatní je jen "pí ár" k ukolébání odporu.

15.09.2015 16:37

Zdroj

Diskusní téma: Uvědomte si, že islám a šária je jedno a totéž. Ostatní je jen "pí ár" k ukolébání odporu.

Datum: 15.09.2015

Vložil: Patrik

Titulek: Kontroly na hranicích jsou k

Řízená akce přemístěni džihadistu do Europy pomalu končí. Kdo se měl dostat tady , už se dostal na místa , čistí zbraně a čeká na povel. A my můžeme dale s inteligentním výrazem v tváři diskutovat s kým nám bude lépe , s USA nebo s Ruskem, malovat plany do budoucna a vybírat dovolenou na příští rok. Jenže ONI mají jiné plány s VÁMI...

Datum: 15.09.2015

Vložil: rk

Titulek: Re: Kontroly na hranicích jsou k

Libanonský ministr si myslí že 2 procenta jsou z IS což znamená že na 100 uprchlíků máme tady 2 teroristy ... což je 4000 teroristů (beru to podle 200000 "uprchlíků" těch je podle mně daleko víc ) .

Datum: 15.09.2015

Vložil: Quintus

Titulek: Re: Re: Kontroly na hranicích jsou k

Byla by chyba současnou situaci chápat pouze jako akci Islámského státu. To má daleko širší záběr než se na první pohled zdá. To uzavírání hranic může zakrývat i mnohem horší věci, než jsou 4000 propašovaných teroristů. To může souviset s nadcházejícím požárem na východě. To jest s Ukrajinou. Je celkem důležité sledovat zvýšenou aktivitu RF v Sýrii a jejich snahu uzavřít hlavní koridor Mordoru z území ovládaného IS do Evropy a na Kavkaz. Jistě je každému, kdo se jen trochu o tyto věci zajímá známo, že USA a Turecko vůbec nebombardují základny IS a jejich výcvikové tábory v Sýrii a Iráku. Je známo, že ropné společnosti /komu asi patří/ kupují od IS ropu ukradenou z ropných polí patřících Iráku a Sýrii, čímž pomáhají financovat toto prapodivné uskupení. Náhody? Ne, ty neexistují. IS je nástroj destabilizace a výcvikové centrum manipulovaných fanatiků, kteří nechápou, že nebojují za Alláha, ale za zájmy globalistů /finanční klan/. Je to velmi chytře vymyšlená strategie jak využít veškerý potenciál odhodlaných fanatiků k likvidaci protivníků. USA /ti kdo je ovládají/ mají s využitím této síly dalekosáhlé plány při překreslení mapy světa a to včetně Evropy. Všude říkám, že cílem je vznik klerofašistické islámské EU, kterou pak použijí k dalším výbojům a šíření chaosu ve kterém utopí všechny národy zde včetně Ruska.
Jestli se někomu jeví časové prodlevy a podivné kroky jednotlivých vlád /jejich loutek/ jako bezradnost a nekompetence, ten velmi podceňuje tyto plánovače. Bezradnost a nekompetence je pouze na nižších stupních řízení, protože ne všichni jsou zasvěcenci a ne všichni chápou síly a jejich cíle v pozadí. Jde jim o všechno a proto nebudou váhat použít jakýchkoli prostředků. To je dobré mít na paměti! Naše hlavní strategie je jen jedna v rámci možností jaké máme: Nepřipustit vznik ohnisek chaosu a co nejdůrazněji tlakem na vládu hájit územní celistvost a národní integritu. Pokud tahle bariéra padne, je to konec ze kterého se nemusíme už nikdy vzpamatovat.

Datum: 15.09.2015

Vložil: Petr

Titulek: Europoslanec Jaromír Štětina (TOP 09) na sociální síti Facebook:

"Zas v Bruselu. Šel jsem nakoupit do Lidlu, kousek od Evropského parlamentu. Pocítil jsem zas barevnost a rozmanitost. Černí šoféři, muslimský krásný holky v šátcích chodí jako holky v Praze, indové na corner shopech - bruselští vietnamci, šikmoocí důchodci a pobudové všech barev, bělovousí starci ze všech koutů světa... Rodí se nová Evropa. Líbí se mi, protože se dere do světa."

Jemu se líbí i fašisti na Ukrajině a cokoliv co odezře ze rtů velkého bratra za mořem

Přidat nový příspěvek