Utečenci se samopaly v Brémách?

16.09.2015 10:28

….před chvílí jsem dotelefonoval s jedním moc dobrým známým. Pracoval většinu svého života u Bundeswehru. Dnes je v penzi a má velice dobrý kontakt k vojákům jak v Německu tak i v Rakousku. Jsou to jeho bývalí kolegové.  Chvíli jsme se bavili o nedůležitých věcech, ale pak nastal zvrat.

21:12

Prosím všechny o klid, bylo mně to řečeno jenom z jeho strany a zatím na internetu to asi nepoběží anebo nebude nikdy z pochopitelných důvodů otištěno. Nevím jestli je to pravda, ale pochybuji, že by mně datoval o nesmyslech. Blízká budoucnost ukáže. Situace je následující.

Bylo mu řečeno jeho bývalými kolegy, že jak v Německu, tak v Rakousku mají utečenci ubytovaní v amerických a německých, popřípadě rakouských kasárnách přístup ke zbraním. Vyrazilo mně to dech, i když se to dalo čekat. Potom je zcela jasné, co se asi v Evropě na lidi připravilo.

Zajímavé je jak mohli mít tito utečenci samopaly v Brémách, kde na ně nastoupila okamžitě těžce ozbrojená policie a jiné složky. V případě, že by tohle byla pravda, co mi řekl dobrý známý, pak je jasné, jak se k nim dostali.

V současné době jsou složky německého vnitra absolutně poddimenzovány na podobné případy, které by se mohli objevit ve větší míře.

Ano čas ukáže a budu čekat na další zprávy a okamžitě Vás Vážení čitatelé PrvoPodstaty budu informovat…..

tm

Zdroj

Diskusní téma: Utečenci se samopaly v Brémách?

Datum: 16.09.2015

Vložil: Quintus

Titulek: Ani se mi tomu nechce věřit

protože pokud je to realita a ne výplod lidové tvořivosti, je to mnohem horší než bych kdy čekal...

Proč nad tím jen nemávnu rukou? Proto: https://www.nwoo.org/2009/07/05/operace-gladio/

Přidat nový příspěvek