Trump považuje za odporné, že Rusko v Sýrii porazilo ISIL a AlKajdu ...

12.04.2018 07:03

Na úvod - malý výlet do historie:

 

Rok 2011 - v Sýrii neznámí ostřelovači střílí na demonstracích jak do demonstrujících, tak do policistů a vojáků. Vyprovokují tak násilí a ozbrojené skupiny islamistů se velice rychle stávají hlavní silou "demokratické opozice".

(Podobně jako když se hlavní silou "demokratické opozice" v Libyi stali bojovníci AlKajdy, dovážení do Libye USA a Katarem z Iráku a Afghánistánu

https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/africaandindianocean/libya/8650436/The-headless-corpse-the-mass-grave-and-worrying-questions-about-Libyas-rebel-army.html

https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/africaandindianocean/libya/8407047/Libyan-rebel-commander-admits-his-fighters-have-al-Qaeda-links.html

Libyan rebel commander admits his fighters have al-Qaeda links)Rok 2017, mimochodem:

Ostřelovači z Majdanu (Ukrajina) přiznávají, že byli najati k rozpoutání chaosu a měli za úkol střílet bez rozdílu jak demonstranty tak policisty

viz např. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Strilejte-Je-jedno-na-koho-Je-potreba-to-urychlit-naridili-nam-Sokujici-vypoved-o-Majdanu-2014-ktery-svrhl-Janukovyce-V-TV-Silvia-Berlusconiho-513045
Ale lze nalézt i originál video interview z italské televize

Z českých médií to měly výhradně nezávislé weby


Rok 2014

https://en.wikipedia.org/wiki/Fall_of_Mosul
30 000 vojáků irácké armády společně s dalšími 30 000 iráckými policisty uprchlo z Mosulu před blížícími se 1 500 teroristy Islámského státu.

Vzdušná podpora USA nebo vojsk NATO irácké armádě v Mosulu není nikde zmíněna. Asi by byl zásadní problém pro letectvo USA vybombardovat v poušti (tedy v terénu, kde se není absolutně kam schovat) zatím ještě chabě ozbrojených 1 500 teroristů na cestě k Mosulu.

Pozn.: Mimochodem, proč 60 000 vyzbrojených mužů uteklo?Třeba jim došlo, že mají být obětováni a nikdo jim nepřijde na pomoc.

Irácká armáda v Mosulu zanechala výzbroj, munici a několik set milionů dolarů v hotovosti. Z výzbroje i těžkou techniku v bezvadném stavu, dokonce i zcela nový, funkční a plně vyzbrojený bitevní vrtulník Made in USA.

Islámský stát tak získal cennou výzbroj pro další bojové operace - zejména směrem k hranicím se Sýrií, které z irácké strany rychle úspěšně obsadil, a zajistil tak cennou finanční, lidskou i materiální pomoc pro islámské teroristy v Sýrii.Roky 2014 a 2015

"Válka proti ISIL bude trvat desítky roků, možná ani nepůjde nikdy vyhrát", "Nejlepší by bylo zaútočit proti syrské armádě, která bojuje proti ISIL", "Smiřte se s existencí ISIL"

https://www.express.co.uk/news/world/621189/THREE-DECADES-OF-TERROR-War-with-ISIS-will-last-THIRTY-YEARS-claims-former-CIA-spy-boss

https://www.washingtontimes.com/news/2016/sep/13/john-allen-sees-isis-war-lasting-decades/

https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/islamic-state/11583255/Isil-opens-five-star-hotel-with-excellent-TripAdvisor-reviews-in-Mosul.html
Isil opens five-star hotel with excellent TripAdvisor reviews in Mosul

...a desítky dalších článků


Podzim 2015

Rusko vstupuje na straně syrské vlády do války proti islámským teroristům v Sýrii

https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusk%C3%A1_vojensk%C3%A1_intervence_v_S%C3%BDrii

2016-2017
USA, Saúdská Arábie a Velká Británie nadále vyzbrojují a financují islámské teroristy v Sýrii - od AnNusry (odnož AlKajdy, AlKajda je ta parta co se proslavila 11.září) až po ISIL, kdy jistě jen náhodou každou chvíli USA omylem shodily zásoby zbraní a munice jednotkám ISIL nebo AlKajdy. Stejně tak je jistě jen náhoda, že USA a UK vycvičení "bojovníci opozice" hned po výcviku i se zbraněmi přechází k AlKajdě nebo přímo k ISIL.


https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/islamic-state/11224488/Fears-that-US-weapons-will-fall-into-al-Qaedas-hands-as-Syrian-rebels-defect.html

https://www.thefiscaltimes.com/2015/06/04/Fog-War-US-Has-Armed-ISIS
According to Reuters, the U.S.-made weaponry that fell into enemy hands including 2,300 Humvee armored vehicles, at least 40 M1A1 main battle tanks, 74,000 machine guns, and as many as 52 M198 howitzer mobile gun systems, plus small arms and ammunition. – Přeloženo a shrnuto, jistě jen nějakou ošklivou náhodou, které se nedalo zabránit, padlo do rukou islámských teroristů z Islámského státu a AlKajdy minimálně 2 300 obrněných aut Humvee (zřejmě i s výzbrojí), 40 špičkových tanků třetí generace M1A1 Abrams, 74 tisíc automatických ručních zbraní a 52 středních děl M198 howitzer, plus malé zbraně (zřejmě desetitisíce) a munice.

Není mi zcela jasné, jak v pouštních oblastech může špionážní velmoc ztratit z dohledu například 40 těžkých tanků, z nichž každý je 10 metrů dlouhý, 3,5 metru široký a váží okolo 60 tun. Ale což, dějí se to věci...


https://www.rt.com/news/197988-isis-us-weapons-video/
Islamic State has published a new video in which a jihadist shows off brand-new American hardware, which was purportedly intended for the Kurds they are fighting in the Syrian border town of Kobani.

The undated video, posted by the unofficial IS mouthpiece “a3maq news”, sees a jihadist showing several boxes of munitions with English-language markings, with a parachute spread out on the ground beside.

 

https://www.telegraph.co.uk/news/2016/10/24/britain-to-resume-training-syrian-rebels/
 

https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/syria/11882195/US-trained-Division-30-rebels-betrayed-US-and-hand-weapons-over-to-al-Qaedas-affiliate-in-Syria.html
 

https://www.jewishworldreview.com/1114/us_supplying_al_qaeda.php3
 

...a desítky dalších linků, které možno najít (zatím).
 

V rámci této pomoci dodávají i protitankové raketové systémy Made in USA. viz např.

https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/syria/11203805/Syrian-rebels-use-US-supplied-anti-tank-missiles.html a desítky dalších 

https://www.washingtonpost.com/apps/g/page/world/syrian-rebels-acquire-us-made-antitank-missiles/980/

Stejně tak jistě jen náhodou tak často omylem USA bombardovaly pozice syrské armády, hned následované proti-ofenzívou ISIL, také jistě jen náhodou.


https://www.foxnews.com/world/2016/09/17/us-halts-air-raid-after-learning-syrian-forces-may-have-been-hit.html

https://news.antiwar.com/2016/09/18/isis-overruns-syrian-army-base-after-us-bombings/

https://www.informationliberation.com/?id=55506

https://www.yahoo.com/news/syrian-army-says-u-led-coalition-jets-bombed-173922114.html

https://www.veteranstoday.com/2016/09/17/breaking-us-bombs-syrian-army-in-der-ezzor-backing-isis-advance-80-killed/
Breaking: US Bombs Syrian Army in Der Ezzor, Backing ISIS Advance, 80 Killed


Mezitím - rok 2015

Irácká vláda v zoufalé situaci veřejně prohlásí, že pokud USA není ochotno pomoci v boji proti islámským teroristům, pak bude Irák nucen požádat o pomoc Rusko, tak jako Sýrie.

https://www.cbsnews.com/news/us-iraq-chose-between-american-and-russian-airstrikes-in-isis-fight/
USA konečně reagují, poté co ISIL nerušeně ovládl dvě třetiny Iráku, a začínají bojovými operacemi podporovat iráckou armádu.


2016-2017
USA se pozvolna zapojují do boje proti islámským teroristům v Iráku. Čím větší jsou úspěchy Sýrie v boji proti teroristům, tím akcelerují svoje operace i USA, především poté, co selhává rovněž snaha USA omylem zásobovat teroristy v Sýrii a omylem bombardovat syrskou armádu.
Zejména po téměř dokončené porážce ISIL v Sýrii urychlují naprosto dramaticky bojové operace a likvidují své předchozí proti-syrské spojence (ISIL a ALKajdu v Iráku). Irácká armáda s viditelnou podporou získává na bojeschopnosti (na rozdíl od úprku z Mosulu) a úspěšně osvobozuje většinu území od ISIL.

 

Po celou dobu je skutečná válka proti terorismu v Sýrii neustále denunciována - mj. false flag operacemi "chemických útoků" (to je na samostatné téma, podle mnoha skutečně faktických analýz – včetně analýz odborníků z Michigan Institute of Technology - šlo o operace AlKajdy a Islámského státu zaměřené na získání přímé vojenské pomoci NATO proti syrské vládě pod falešnou záminkou)

Pozn.: Za zmínku též stojí pravidelná zpráva, opakující se každé dva tři dny, o tom, jak ruská letadla vybombardovala tu úplně poslední nemocnici v Aleppu. V Aleppu muselo být víc nemocnic jak obyvatel, soudě podle těchto zpráv.

 

Samostatnou kapitolu by opět tvořily dvě kapitoly západní proteroristické propagandy.
Jednak "SOHR" (syrský vetešník v Londýně, který ze svého londýnského kumbálu pravidelně informuje o desítkách a stovkách žen a dětí zabitých syrskou armádou nebo ruskými letadly a všechny západní agentury jeho "zprávy" přebírají jako slovo svaté a prakticky nic jiného necitují).

A za druhé "bíle přilby" (které se velice ochotně fotily rozesmáté s teroristy, aka s "bojovníky za demokracii" Islámský stát; stejně jako byly Bílé přilby několikrát usvědčeny videem, že falšují záběry obětí bombardování nahranými scénkami, některé scénky dokonce točily v Egyptě - egyptská policie je pozatýkala v Egyptě při natáčení další scény "ruská letadla vybombardovala domy, desítky oběti včetně dětí a žen").

 

Bílé přilby byly oslavovány v západních médiích za svoji pomoc islámským teroristům v oblasti propagandy a za pomoc ISIL v dehonestování skutečné války proti terorismu (Real War on Real Terror) vedené syrskou armádou a ruským letectvem. Vrcholem všeho pak je, že tato propagandistická odnož AlKajdy a Islámské státu byla navržena na Nobelovu cenu míru (a nikoli svojí přímo nadřízenou mateřskou organizací ISIL) a dokonce obdržela „alternativní Nobelovu cenu“, tj. Right Livelihood Award. Představitel této propagandistické pobočky islámských teroristů byl dokonce uvítán na udílení Oskarů. Škoda, že se toho nedožil Osáma bin Ládin, určitě by ho holywoodská kavárna pozvala také. 3 000 mrtvých z 11. září musí žasnout, jak oslavována je dnes na Západě AlKajda a její pobočky.


Podzim 2017

Irák i Sýrie hlásí poslední ohniska odporu islámských teroristů, kteří jsou fakticky poraženi.
"Neporazitelný" ISIL, se kterým jsme se měli smířit a přijmout jeho existenci a jeho kontrolu BV na desítky let dopředu,  byl poražen - dva roky od vstupu Ruska do SKUTEČNÉ války proti terorismu.

USA i nadále bombardují v Sýrii (!) syrskou armádu a její spojence bojující proti Islámskému státu a AlKajdě. USA nadále dodávají zbraně a výcvik islámským teroristům pro jejich „boj za demokracii“ v Sýrii. Na území Sýrie si USA zřizují nelegální vojenskou základnu a dostávají se tak do flagrantního rozporu s těmi nejzákladnějšími principy mezinárodního práva. Norimberský tribunál soudící nacistické zločince podobné věci řadil pod „Zločiny proti míru“ a „Spiknutí za účelem rozpoutání agresívní války“.


Únor 2018

Trump prohlašuje, že je Ruskem bojujícím úspěšně ve válce proti terorismu znechucen a že by se Rusko mělo stydět.


Dovolím si drobnou úvahu. Co by následovalo, pokud by po 2/3 Iráku Islámský stát ovládl i Sýrii a rozvrátil ji v "humanitarizačně-demokratizačním stylu“ alá Libye ?

 

Alternativní scénář historie

Lze odhadnout, že by bezprostředně následoval rozvrat nejbližších sousedů - Libanonu a Jordánska.

Egypt by měl následně opravdu veliké problémy ustát situaci a možná by se pod tlakem sousedních území ovládaných ISILem zhroutil podobně, jako se hroutil Irák - který by se v tomto scénáři stal plnou součástí Islámského státu. (V tomto scénáři by USA nebyly přinuceny pomoci Iráku výhrůžkami Iráku, že si jinak na pomoc proti teroristům Islámského státu pozve ruské letectvo.)

 

Islámští teroristé v Libyi by získaly významné posily - finanční z vydrancované Sýrie, Libanonu, Jordánska, zbraně včetně těžkých zbraní, nově naverbované a ještě více inspirované teroristy. Pokud by padl i Egypt, nové zdroje Islámského státu by byly enormní.

 

Tak jako tak, s velkou pravděpodobností by se opakoval scénář, kdy obsazení velké části Iráku islámskými teroristy a zdroje z Iráku umožnily válku islámských teroristů proti Sýrii. V rozvratu a v procesu postupného ovládnutí Islámským státem by se ocitly Alžírsko, Maroko, Tunisko, Niger, Nigérie a další státy severu Afriky. Islámský stát a jeho državy na severu Afriky se pak propojují s oblastmi Somálska, Súdánu, Jižního Súdánu, Etiopie a Eritreje.

 

Islámský stát se stává velmocí, která kontroluje velkou část Blízkého Východu a prakticky celý sever Afriky, možná včetně strategického Suezského průplavu.

 

Do Evropy proudí desetimilióny migrantů z Afriky a Blízkého Východu, mezi nimi tisíce a tisíce teroristů vycvičených v bojích Islámského státu "za demokracii a lidská práva". Teroristé Islámského státu brzy přečíslují počty policistů a bojeschopných vojáků evropských zemí.


Evropa se hroutí (ekonomicky, finančně i bezpečnostně) a ocitá se v občanské válce libanonského stylu. Židé prchají, mají historickou i současnou zkušenost s tím, co bude následovat. I ostatní bohatí a rozumní Evropané prchají – do Austrálie, USA, Jižní Ameriky, Ruska; Židé především do Izraele. Rozvrat Evropy se prohlubuje.

 

Merkelová prohlašuje Wir schaffen das, Macron si zvyšuje rozpočet na kosmetiku, Junker na alkohol. Evropská komise přichází s rozhodným plánem „Víc islámských teroristů, víc Evropy“ a „Nenecháme se zastrašit, verze 933.15“. Agentura EU pro ochranu vnějších hranic, Frontex, požaduje víc lodí s více lůžky.

 

Některé evropské země jsou plně a otevřeně ovládnuty Islámským státem a naplňuje se tak postupně predikce z období, kdy o válce proti terorismu USA žvanily a Rusko do situace ještě nezačalo aktivně zasahovat. Ostatní země EU jsou v otevřené občanské válce, ve které jsou původní obyvatelé postupně vyhlazeni.

 

Přesně toto by s velikou pravděpodobností následovalo po úspěšném rozvrácení a ovládnutí Sýrie islámskými teroristy. Přesně to je totiž predikce, kterou nám západní média před několika lety oznamovala a postupně nás na tuto budoucnost připravovala, abychom si bez reptání a bez odporu zvykli.

 

Takže na závěr - Rusko jsem nikdy neměl rád. Za minulého režimu to pro mě byli prostě "rusáci", se vší urážkou, která se do jednoho slova může vůbec vejít.

 

Za jejich boj proti Islámskému státu a AlKajdě v Sýrii jim ale my všichni občané všech evropských zemí dlužíme minimálně uznání a poděkování.


A za svoje akce v Iráku, Libyi, Sýrii i jinde by se měl stydět někdo úplně, ale úúúúúúplně jiný než Rusko.

 

Zdroj

Diskusní téma: Trump považuje za odporné, že Rusko v Sýrii porazilo ISIL a AlKajdu ...

Datum: 12.04.2018

Vložil: KROKODÝL

Titulek: Trump je tlučtlama

Idiot v moci neoconů. Doufám že Rusko splní to co slíbilo a pošle k čertu pár letadel a lodí,aby si vzteklý pes USA ukousal tlapy.

Přidat nový příspěvek