Trump is the Swamp...

14.04.2018 19:00

"V důsledku reakcí uživatelů jsme zablokovali některé funkce, například komentáře, sdílení nebo doporučená videa, neboť toto video obsahuje materiál, který může být pro některé diváky nevhodný nebo urážlivý...." Youtube.com

 

Zdroj

 

Q.S.

Toto video vám odpoví na otázku "Kdo je skutečně Donald Trump". Kdo ho podporuje, kdo za ním stojí a kdo ho reálně řídí. /od 9:38 minuta videa.../

Mnohým to neudělá radost... Zvláště všem, kteří spoléhají na nesmiřitelný boj globalistických sio/nesio frakcí pod kuratelou "globálního prediktora".

V zásadě je politika USA /stejně jako například Británie - zázemí rotschildovského světového finančního impéria/ konzistentní a vedena vytčeným směrem. Vnitřní politika je dokonale manažovaná k ohlupování voličských mas. Žádná revoluce a osvobození zevnitř této firmy tudíž nepřipadá v úvahu.

Republikáni, Demokraté, levá, pravá, pochodem vchod k nadnárodní vládě globálních finančních elit. USA totiž nejsou suverenní stát, ale předobraz NWO korporátního globálního státu = firmy s jasně definovanými majiteli.  Stát jako firma. A firma pracuje a slouží především svým majitelům, nikoli zaměstnancům....

Americký prezident je tudíž nikoli nejmocnějším mužem světa /jak už jistě tuší i opatrní optimisté/, ale výkonným ředitelem firmy dosazeným do funkce jejími skutečnými majiteli. Výběr a strategie volby probíhá ovšem mnohem mnohem dříve než jsou oficiálně ohlášeny kandidátky.

Pokud na tuto realitu pohlížíte jinou optikou, podléháte, dle mého názoru, sebeklamu a iluzím. Svět v této sféře vlivu se jasně a trvale "amerikanizuje", ať již dobrovolně, nebo za použití násilí /nikoli nutně pouze fyzického/. Ryba smrdí od hlavy. Multikulti, inkluze, genderismus, LGBT, "práva" menšin, "občanská společnost" to je vše ideologická podstata ovládání a řízení společnosti. Skrytější a propracovanější než přímá diktatura jedné strany, armády atd...

They live, we sleep. The alarms going off beep beep!

Myslíte, že toho nechají? Když je to na dosah...

Americká velvyslankyně při OSN prohlásila, že USA jsou připraveny opět zaútočit v Sýrii, pokud to bude nutné.

„Jsme připraveni zachovat tlak, pokud syrský režim bude natolik hloupý, aby opět testoval naši rozhodnost," prohlásila Haleyová na zasedání Rady bezpečnosti OSN.

A proč by nebyl nějaký další chemický útok na objednávku, když s tímto ani s těmi předchozími beztak nemá "zvíře" Asad vůbec nic společného...?! 

Jak prosté lze kdykoli a kdekoli zinscenovat cokoli... Cui bono? A koho to vlastně zajímá, že?

Od toho se odvíjí i veskrze proradná a zákeřná poitika vůči zbytku světa. Proti Rusku, jako poslední překážce totálního zotročení lidstva, zvlášť...

Předpokládám, že si je toho vědom i ruský prezident.

K překladu nemám dostatek časových možností. Nejsem dotován Sorosem, neplatí mě ani Kreml /jak by si jistě rádi mnozí mysleli/ a tudíž jsem nucen tvrdě pracovat /a činím tak rád/. Více jak 20 hodin denně ale už opravdu nedávám... 

 

Diskusní téma: Trump is the swamp...

Datum: 15.04.2018

Vložil: slunko

Titulek: K čemu

Už další inscenace nejsou potřeba - další útok kdykoliv, další sankce kdykoliv. Inflace znehodnocuje - tento program už skončil, pokud bude další kolo - pro největší tupce, jinak nemá smysl - jen pro ty, co musí vykázat činnost.

Jsme na konci, další opakování trapností postrádá smysl...Copak mohou žvanit něco jiného? A proč teď neprovedli skutečný útok - na co čekají?

Nikdo válku nechce - jen nevědí, jak přepnout - až to budou vědět přepnou na jiný program - do té doby budou hrát trapná divadýlka, bez jakéhokoliv dopadu.

Nejspíš jediný kdo má moc a možnosti je Rusko... záleží na něm, jak to rozetne - nikdo jiný nemá moc a dostatečně schopnou hlavu na něco jiného přijít. Jsou schopni se pouze točit v kruhu a honit si vlastní ocas - nakonec velice rádi přistoupí na iniciativu Ruska ( i když se zpočátku budou děsně bránit). Už jsou evidentně natolik uhnaní, že nemůžou dál běhat v kruhu - čekají na vysvobození...( jen aby " neztratili tvář")

Datum: 15.04.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: K čemu

Dnes se už nikdo nevyvleče z odpovědnosti za ztrátu lidského života a oni to moc dobře vědí. Nejspíš se o tom už dost bolestně přesvědčili. Takže provokace, ale maximálně průhledné - v podstatě se chovají jako přetažené dítě - zoufale chce spát, ale kvůli přetažení sil se bojí usnout, tak se chová hyperaktivně.

Přidat nový příspěvek