Toto je černý den naší země. Ven z EU a to co nejrychleji!

22.09.2015 19:09

Na mimořádném summitu EU o migrační krizi byly schváleny kvóty na přerozdělení uprchlíků. Podle nejnovějších informací nehlasovalo Polsko v souladu s plánem zemí Visegrádské skupiny. Informace potvrdil přímo po jednání ministr vnitra Milan Chovanec.

 

Jednání ministrů vnitra o imigrační krizi nakonec v Bruselu vyústilo v hlasování o schválení kvót na běžence. Ty tvrdě prosazovalo zejména Německo, proti se stavěly především země Visegrádské skupiny, za což si vysloužily řadu nelichotivých nálepek v západních médiích.

Nakonec se však ze skupiny oddělilo Polsko, které podle informací ČT hlasovalo pro zavedení kvót. Kromě zbylých zemí Visegrádu a Rumunska, hlasujících proti, nehlasovalo pro přijetí kvót Finsko, které se zdrželo hlasování.

Kvóty byly vyměřeny pro 120 tisíc běženců, kteří mají v současnosti oficiálně být na území EU. České republice by podle ČT měly připadnout tři tisíce z nich. Zatím..

Informace dorazila do Prahy právě v okamžiku, kdy ministr bez portfeje Jiří Dienstbier, nejvýraznější propagátor pomoci běžencům ve vládě, vystupoval v Českém rozhlase. V diskusi opakoval, že nevěří, že by ministři vnitra EU kvóty většinovým hlasováním, tedy proti vůli menšiny, schválili. „Tak to v EU nechodí,“ ujišťoval. Po zveřejnění informace o přijetí kvót nechtěl ministr tuto novinku komentovat.

Podle státního tajemníka Michala Prouzy bylo schválení kvót daní za to, že se podařilo prosadit skutečně důležitá ustanovení, například posílení agentury Frontex zodpovídající za ochranu evropského prostoru.

První místopředseda ODS Jan Zahradil ve vystoupení pro Českou televizi uvedl, že největším nebezpečím je podle něj fakt, že zde vzniká stabilní většina pod vedením Německa a Francie, která bude schopná v jakékoliv otázce zválcovat ostatní země.

Když byla přijímána Lisabonská smlouva, která tyto mechanismy zaváděla, tak nám politici ČSSD včetně pana Sobotky říkali, že nic takového nehrozí. A teď se ukazuje, že to nejen hrozí, ale že už to nastalo.

Zdroj

 

Historie se až děsivě opakuje a je to opět Německo, které slouží temnotě...

Diskusní téma: Toto je černý den naší země. Ven z EU a to co nejrychleji!

Datum: 22.09.2015

Vložil: jos

Titulek: Nezapomínat!

Hlavně si prosím lidi na tohle všechno vzpomeňte před volbami. Až zase budou tihle Špinavci a Vlastizrádci opět dělat všechno možné, hlavně slibovat a lhát nám do očí, aby jsme je volili ... Už nikdy víc tuhle prokletou sebranku která na nás, na naše děti a vnoučata v naší vlastní zemi přichystá něco tak otřesného a podlého jako je tohle !!! Udělám cokoliv na světě, abych od tohoto svrabu co se sem teď šíří ochránil svoji rodinu a blízké ... A určitě nemluvím jen sám za sebe !!! ČESKO JE NAŠE !!!

Datum: 22.09.2015

Vložil: weissbach

Titulek: Re: Nezapomínat!

Pozor na paušalizaci a nenávist! Odpor má být vždy pevný a bez nenávisti!

Datum: 22.09.2015

Vložil: Bohuslav

Titulek: Re: Nezapomínat!

Evropska unie-fasisticka mumie!!!

Datum: 22.09.2015

Vložil: Honza

Titulek: Držme při sobě!

Je to celé operace CIA na příkaz oblud z Bildebergu. Ti emigranti sem nejdou dobrovolně, ale jsou sem hnáni úmyslně. Jde o vyklizení území a postupnou likvidaci původního obyvatelstva Evropy. Nevěřte žádným médiím. Lhali, lžou a lhát budou. Budou nadále používat klam a všemi možnými způsoby zajistí, aby nebyla odhalena pravda. Po vás budou chtít, abyste poslušně pracovali, živili je, a do jejich věcí neviděli. Sahara překročila středozemní moře, anticyklony nad Saharou a Arktidou se vzájemně posunuli a přerušili proud oceánského vzduchu nad pevninu. Evropa uschne. Příčina? Zřeknutí se křesťanství v lisabonské smlouvě.

Datum: 22.09.2015

Vložil: Aleš

Titulek: Lidi vstávejte!!!!

Černý den našich dějin a začátek konce národa.
Šílené plány NWO nabývají konkrétní podoby.
Teď přijde období normalizace,likvidace kritiků Bruselu,cenzura atd.

Datum: 22.09.2015

Vložil: Karin K.

Titulek: Kde jsou Lvi?

Amen...a NWO jde podle planu...uz se to nezastavi, protoze ti, kteri by mohli, se nehodlaji "prat" jako lvi.
V dnesni chaoticko uspechane dobe, kdy kazdemu cechu jde jen o to, jak hluboko ma do penezenky, namisto, aby mohutne podporoval TY, kteri maji jeste ten rozum na pravem miste.
V dobe propagandy, manipulace atd.

Nikdy jsem nechtela verit na proroctvi Nostradama, ale v jednom s nim ted souhlasim.
Historie se opakuje. Mozna to ani jinak nikdy nebylo.
Nicmene, Gurdjieff vi o tom sve.
Nikdo neprelsti vesmirne zakony.

Kazdemu co jeho jest! A jelikoz se cesky narod neumi semknout byt i treba proti zradcum naroda - mame co nam patri. Netreba si stezovat. Zmeny zapocali. Nebudou vsak ku prospechu zadnemu z nas...

Datum: 22.09.2015

Vložil: weissbach

Titulek: Re: Kde jsou Lvi?

Chápejte to jako příležitost. Nyní bude muset každý ukázat kdo je...
I v našem národě musí proběhnout nutná očista. Je to čas zvedání opony a snímání masek. Vše dle zákonitostí, které přivodí pád lži.
Je to výzva k záchraně České země, kterou nepochybně uslyší skuteční synové a dcery našich národů.
"Byli jsme a budem!"
Na naší standartě je psáno: Pravda vítězí! Může být bita, zašlapávána do prachu, ale nikdy nezemře. Jako ušlechtilá ocel pod tlakem zesílí. Nyní se ukáže kdo je z Pravdy a kdo ze lži. Každý to bude mít napsáno na čele.

Datum: 22.09.2015

Vložil: Jana

Titulek: Pryč z unie!!!!!!!!

Tak nás opět Evropa hodila přes palubu. Díky kvótám máme zlikvidované zemědělství a okurky stojí 20 kč protože jsou ze Španělska. Nyní to bude integrace muslimů. Snažíme se již několik 10 let integrovat cigány a romy. Bohužel bezvýsledně. Je mi ze způsopů kterýmí se nás EU snaží zlikvidovat kvůli prosperitě silnějších států špatně!!! VYSTUPME Z EU

Datum: 22.09.2015

Vložil: brňák

Titulek: Re: Pryč z unie!!!!!!!!

podle toho co mi říkali známi ,tak je to v Polsku stejné jako u nás.Normální lidé jsou naštavní a imigranty nechcou,bohužel u vlády jsou srágory,které to odsouhlasily .

Datum: 22.09.2015

Vložil: Quintus

Titulek: Budoucnost

Toto je počátek konce nejen Německa, ale i většiny Západní Evropy.
Je to násilí, je to diktát a tomu bude podřízen i další vývoj.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek