Tomáš Halík: Ježíš by s osídlením Moravy a Čech muslimy určitě souhlasil. Tajně konvertoval k islámu?

27.07.2015 11:58

Profesor Tomáš Halík se již asi úplně zbláznil. Nebo snad tajně konvertoval k islámu a teď to nechce ještě říci veřejně, aby svým souvěrcům pomohl s islamizací České republiky? Halík totiž souhlasí s  přesídlením muslimů do Čech.

Byť osobně profesora Tomáše Halíka neznám, tak jsem měl asi tu „čest“ byt zařazen na jeho seznam jeho osobních nepřátel a jsem tam tak vedle jiných odpůrců islámu. Již se mi totiž několikrát stalo, že jsem byl upozorněn organizátory různých besed a lidmi z médií, že na ně byl ze strany okolí profesora Halíka vytvářen v zákulisí nátlak, aby mne na besedy či do medií nezvali.

Přitom jsem zatím nikdy veřejně nezkoumal minulost pana profesora Halíka a jeho možné kontroverzní chováni v dobách komunismu, pan profesor je totiž z jedné strany medií prezentován jako velký disident – ovšem jsou i informace o jeho údajné tajné spolupráci s StB apod., nikdy jsem doposud nezpochybňoval Halíkovo křesťanské přesvědčení, byť mam jiné názory než on, ale to co Halík předvádí v posledních dnech je opravdu zarážející a neuvěřitelné.

Pokud své veřejné projevy Halík myslí opravdu vážně, a nejde o nějaký zvráceny žert z jeho strany, pak se buď zbláznil, nebo již konvertoval k islámu?

Profesor Halík veřejně kritizoval české katolické biskupy za to, že souhlasí s usídlováním pouze křesťanských imigrantů v České republice. Podle Halíka to je nekřesťanské a naopak by měli čeští křesťané pomáhat s osidlováním České republiky muslimskými přistěhovalci, politicky korektně řečeno uprchlíky. Podrobně o tom na webu České televize zde.

To, že profesor Halík veřejně označil naše katolické biskupy za nekřesťany je věc církevních kruhů, stejně tak to, že profesor Halík dnes vystupuje jako tiskový mluvčí Ježíše Krista  a říká, že Ježíš by s osídlením Moravy a Čech (politický korektně řečeno přesídlením uprchlíku) muslimy určitě souhlasil. Možná již profesor Halík tak zblbnul z neustálého poslouchání islámské propagandy na jeho mezináboženských diskuzích, že již vnímá Ježíše Krista jako jednoho z šiřitelů Mohammedova islámu?

Pokud by profesor Halík pouze tvrdil, že je potřeba dle našich možnosti pomoci trpícím muslimům v jejich muslimských zemích, tak bych s ním souhlasil, ale proč Halík společně s neomarxisty trvá na tom, že se nemá klást odpor přesídlení tisíců muslimů z islámského světa do České republiky? Proč naopak Halík vlastně požaduje, aby křesťané pomáhali osídlováni České republiky muslimy a tedy i islamizaci České republiky?

Je opravdu profesor Halík takový blázen nebo již tajně konvertoval k islámu? Když srovnám chováni profesora Halíka s tím co známy exmuslim Alí Síná napsal ve své knize Jak porozumět Mohamedovi a muslimům (ukázka zde), tak mi přijde profesor Halík jako ukázkový příklad chováni klasického člověka co se již vnitřně s islámem identifikoval, ale pouze to ještě neřekl veřejně nebo si to ani sám ještě plně neuvědomil.

Na druhou stranu vzhledem k stále viditelnějším narcistickým a egoistickým sklonům pana profesora Halíka je zřejmé, že se mu bude v budoucnu možná diplom o konverzi k islámu, a případném studiu islámu na univerzitě v Medině, hodit v jeho pražské kanceláři.

Doporučuji si všem prohlédnout blog pana Adama Fišera, kde jsou fotografie z toho jak na přáni Tomáše Halíka řečnil vysoký muslimský kazatel o islámu v katolickém kostele, blog je zde. 

Zdroj

Diskusní téma: Tomáš Halík: Ježíš by s osídlením Moravy a Čech muslimy určitě souhlasil. Tajně konvertoval k islámu?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek