Tohle podporovatele teroristů zajímat nebude....

06.04.2017 18:38

Syrský ministr zahraničí Mikdad  prohlásil, že Sýrie před několika týdny poskytla Organizaci pro zákaz chemických zbraní (OPCW) a RB OSN dokumenty s informacemi, že teroristé z Jabhat al-Nusra dopravují toxické chemické látky do Sýrie.

Sýrie je proti užívání chemických zbraní kýmkoli, kdekoli a za jakýchkoli okolností.

Syrská armáda nevlastní chemické zbraně a ani za nejtvrdších bojů s teroristy chemické zbraně nepoužila.

Sýrie dodržuje všechny své závazky k OPCW a OPCW to sama připustila.

"Obětování životů syrských civilistů pro dosažení politických cílů je levná politika", řekl Mikdad.

"Jsme svědky útoků, které se opakují během posledních týdnů a měsíců. Důvodem, proč byl tento útok spáchán, je naše vítězství v Allepu a pokroky dosažené v okolí Damašku a Hama."

Vyzval zvláštního vyslance OSN pro Sýrii Staffana de Mistura, aby se byl uvážlivým a čestným zprostředkovatelem, a přestal podporovat terorismus.

A dodal, že teroristické skupiny a jejich podporovatelé v Británii, Francii, Turecku a Saúdské Arábii jsou ti, kteří spáchali tento trestný čin.

Mikdad vyzval mezinárodní společenství, aby stíhalo skutečné viníky a vyjádřil obavu, že výsledkem konference, která se bude konat ve středu v Bruselu, bude souhlas s obviněním syrské armády.

 

Zdroj

Zdroj

 

Americká televizní stanice CNN odvysílala propagandistický materiál, ve kterém zazněla srdcervoucí prosba sedmileté syrské holčičky, aby svět zastavil válu v Sýrii. Už na první pohled je zřejmé, že se jedná o obyčejnou manipulaci a vše bylo zrežírováno v duchu filmu Vrtěti psem.

Redaktorka CNN Alisyn Camerotaová se ptá sedmileté syrské holčičky jménem Bana Alabedová: „Bano, obviňuješ z toho [chemického útoku] prezidenta Asada?“

Sedmiletá Bana: „Ano.“

Mediální hnida: „Jaký máš vzkaz pro prezidenta Asada?“

Sedmiletá Bana [čte připravený text, ale má problémy jej stíhat]: „Jsem velmi smutná. Hodně zemřelo a nikdo jim nepomohl. Svět se dívá. Svět nic nedělá.

Mediální hnida: „Co bys chtěla, aby svět udělal?“

Sedmiletá Bana: „Chci zastavit válku a chci, aby si syrské děti hrály a chodily do školy a žily v míru. Můžeme… společně… můžeme jim pomoct. Společně je můžeme zachránit.“ [Ano, děti běžně mluví Obamovskými hesly.]

Mediální hnida: „Bano, co sis pomyslela, když jsi viděla video a obrázky toho, co se tento týden stalo v Sýrii?“ [Umírající lidé, otráveni plynem jsou asi podle CNN vhodnou podívanou pro děti.]

Sedmiletá Bana: „Jsem z toho velmi smutná. V Sýrii bylo zabit sto dětí. Nebyly teroristy, byly jenom lidmi. Chci se vás zeptat, nezačalo to dneska, ale trvá to už šest let, proč nemůžete zastavit válku?“

Mediální hnida: „Nevím, Bano. Nevím, proč svět nemůže zastavit válku v Sýrii. Bano, chceš se jednoho dne vrátit domů do Sýrie?“

Sedmiletá Bana: „Ano, miluji svůj domov a miluji Sýrii.“

 

Zdroj

 

Zdroj

Diskusní téma: Tohle podporovatele teroristů zajímat nebude....

Datum: 07.04.2017

Vložil: slunce

Titulek: Podporovatele

teroristů už brzy nebude muset zajímat vůbec nic.

Osa zla se jasně vyprofilovala, jenže trošku jiná, než kterou nás neustále krmí lžimédia. Po útoku USA na Sýrii jasně pomlaskával jeden šik teroristů. Z Trumpa udělali vola a nedokáží si spočítat, že Trump je velice lehce poučitelný a učí se každý den, mazat se snikým nebude, jen na to půjde chytře. Takže možná tam ty svoje kruhy "důvěry" nepročistí úplně rychle, ale důkladně určitě.

A zase jedna obruč praskla....

Přidat nový příspěvek