To, že všechny velké korporace hradí daně mimo ČR vláda nesděluje

04.09.2015 11:47

Snížením daní by se nadechly mnohé rodiny, kterým by každá další tisícovka pomohla zvládat současnou situaci. Imigrace je zlo, které zničí Českou republiku. Současná vláda svoji neschopnost a špatné ekonomické výsledky nakonec svede na uprchlickou vlnu. Vyjádřil se pro VlasteneckeNoviny.cz předseda Občanské konzervativní strany (OK strana) její předseda Jiří Janeček.

„Je až neuvěřitelné, jak současná vláda plýtvá a rozhazuje. Tu na uprchlíky, tu na nové úředníky atd. . Na druhou stranu čteme, že 1/3 dětí hladoví, protože nemají na obědy, zavírají se klokánky, sbírají se víčka pro záchranu českých dětí, jako by byl český občan méněcenný,“ vyčítá vládní politiku vládě Slávka Sobotky předseda OK strany.

Vláda vybírá nehorázné daně, aby pak peníze házela z oken

Podle něj je v České republice je země s nejvíce zdaněním práce obyvatel. Skoro polovina z platu jde na různé daně. „Současná vláda je rozežraná a vymýšlí, jak peníze utratit. Podporuje dávkami v nezaměstnanosti práceschopné obyvatelstvo, dochází k pozitivní diskriminaci českých občanů. Běžná rodina odkázaná na příjem rodičů s dětmi řeší každodenní nedostatek financí. Mnoho rodin tak odkládá pořízení svých dětí a současná vláda si myslí, že běženci svojí prací a odvodem daní zachrání českou ekonomiku. Omyl, správná cesta je významná podpora mladých rodin, snížení daní, snížení DPH u nových rodinných staveb, zastavení vlny imigrantů, kteří vysají náš sociální systém,“ dodává Janeček k tématu vysokých daní, které končí v pekelné díře rozhazovačnosti českých ministrů.


„Jestli si to ještě někdo neuvědomil, tak jsme ve válce. Česká republika má ztrátový rozpočet a nedokáže uživit další běžence. Je velice naivním si myslet, že se imigranti zapojí do práce. Neznají náš jazyk, neznají náš způsob života a hlavně, nejsou zvyklí pracovat. Evropa si prostě o tuto vlnu řekla svojí sociální politikou. Kdyby nebyly svrženy vlády v Sýrii a Libyi, k těmto vlnám by nikdy nedošlo,“ uzavřel pro VlasteneckeNoviny.cz Jiří Janeček.

K problematice se vyjádřil i místopředseda OK strany Martin Strnad: „Vysoké zdanění práce v ČR je výsledkem prodeje významných českých podniků a bank, mnohdy výrazně pod cenou, zahraničním matkám. Daně z příjmů těchto podniků se poté odvádí v sídlech a zemích těchto matek, tedy naše země z těchto daní nevidí nic. Proto roste Německo, jejich řetězce jsou všude a jsou zásobené ve většinovém sortimentu výrobky z Německa, čímž si kromě daní tvoří i zaměstnanost. Toto je ten německý zázrak…“

„My však výběry daní musíme dohánět vysokým zdaněním práce, vysokým DPH a spotřebními či jinými daněmi a pokud se toto nedaří, je třeba na někoho ukázat prstem, ovšem jistě nepřiznat skutečnou příčinu. To, že všechny velké korporace hradí daně mimo ČR vláda nesděluje, to je příčina, raději vymýšlí absurdní EET na živnostníky, kteří výrazné úniky netvoří. Ale je na koho ukázat a o toto tu jde v prní řadě. Nač hledat důvod, stačí si vymyslet viníka…“ vidí skoro až „zločinnou“ daňovou politiku České republiky Strnad.

A má doporučení, jak z toho ven: „Cesta je jedna, v každém výrazném odvětví státní firma, která bude konkurovat korporacím a to jak kvalitativně, tak i cenově. Prvopočátek by bylo ideální provést v dopravě. Holandsko či Belgie staví dálnice za zhruba stejné finance jako my, ovšem trvale v noci osvětlené, místy vyhřívané a zejména na podstatně nestabilnějším podloží. Někde je evidentně chyba…“

Diskusní téma: To, že všechny velké korporace hradí daně mimo ČR vláda nesděluje

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek