Tichý vrah.

09.01.2017 21:33

PM 2,5 je tichým zabijákem, což si většina lidí neuvědomuje. To, o čem zde uslyšíte ovlivňuje všechny lidi po celém světě.V naší reportáži se zaměříme na evropské údaje, protože obsahují nejdetailnější informace, nicméně údaje platí i pro celý zbytek světa.

 

PM jsou pevné prachové částice (polétavý prach) velikosti 2,5 mikronů. Mohou to být těžké kovy, toxiny, to nejhorší z nejhoršího. Termín PM 2,5 je „krycí legenda“ pro nejrůznější druhy toxinů s částicemi velikosti2,5 mikronů. V této velikosti (2,5) jsou schopny dostat se hluboko do oběhového systému, projdou plícemi přímo do krevního řečiště. Částice této velikosti mohou obejít přirozený filtrační systém. Toto znečištění je tak devastující, že pouhý jeden den kdy jste vystaveni těmto částicím může mít škodlivý vliv. Podle odhadů WHO 6 milionů lidí umírá každý rok kvůli tomuto typu znečištění, samozřejmě jsou to nevinní lidé včetně dětí.

 

Jistěže oficiálně neposkytují chemickou předpověď počasí, i když by měli. Lidé by měli vědět, kdy a kde jsou vysoké hladiný tohoto znečištění. A mělo by se toho dělat více, abychom s tím bojovali. Pomyslete, co všechno se udělalo ve prospěch války proti terorismu, v níž vloni přišlo o život cca 200 lidí (USA), a srovnejte to se statistikou PM 2,5, který je třetím největším zabijákem v rozvinutých zemích. V boji proti terorismu a v různých válkách a konfliktech se od 9/11 utratilo 6 bilionů dolarů, ale jen zlomek toho se vydal na boj s největším zabijákem na světě.

 

Ukážeme vám pár map, které ukazují, jak situace vypadá právě teď. Pokud jde o reálné údaje, je to jeden z nejlepších zdrojů, který jsme byli schopni najít. Mapa ukazuje Francii a sousední země za dobrého dne – nejlepší jsou zelené oblasti, ve žlutých oblastech je to horší,vzduch je špatný. Podle grafu oranžová, červená a tmavě červená jsou super toxické oblasti. Mapa je od 27.11.do 6.12. 2016, první den je průměrný. 1.12.2016 V Paříži, kde je cca 15 mil.lidí je to velmi smrtelé, jeden den v této oblasti za těchto podmínek může přivodit infarkt. Jsou viditelné i další zasažené oblasti – Brighton, Birmingham, Belgie, Švýcarsko, Itálie - Miláno. 3. 12. je červená v Lyonu a Bordeaux – měli byste si dvakrát rozmyslet, jestli si v Evropě koupíte víno...5.12. Je to prostě hnus všude, 6.12. další hnus všude a nedělají nic, aby s tím bojovali. Pomyslete na 6 bilionů dolarů, které utratili za zabíjení lidí, zakládání teroristický organizací jako je ISIS (i v maistreamu se objevilo, že Obamova vláda je zodpovědná za vznik ISIS ), na oblbování lidí ve velkém, ukradli naše peníze, přitom skutečný zabiják je tady, je to součást programu Agendy 21.

 

Další mapy – červená je nebezpečí, i žlutá je špatná. Ve střední a východní Evropě je to dokonce ještě horší, je to katastrofa.

Dokonce i v oblasti Pyrenejí, kde je národní park, jediné místo, kde teoreticky můžeme dýchat dobrý vzduch, dokonce i tam je to katastrofa. Další mapy ukazují, že je to tak pořád, že to nikdy nemizí. A to jsou věcí, které vám mainstream neukáže.

 

Na satelitním snímku je vidět, že nejvíce postižené jsou oblasti jako velká města, dálnice. A kdykoliv přijde vysoký tlak, přesouvá vzduch ze západu n východ a opačně. Označili jsme oblast mezi Paříží, Bruselem, Amsterdamem a Londýnem za trojuhelník hrůzy. Lidé v UK jsou trvale v oblaku škodlivých plynů. Každý den ve zprávách můžete vidět reportáže o dětech s ošklivými nemocemi, narostl počet autistů. Třeba zrovna autismus je spojen se znečištěním, pesticidy, očkováním, těžkými kovy. Autismus ale i jiné poruchy a různé formy rakoviny mají svůj původ v raném stadiu vývoje. A tomuto typu znečištění jsou samozřejmě vystaveny i děti, jejichž organismus je zranitelnější...

 

Je třeba si uvědomit, že všechen tento znečištěný vzduch cirkuluje, nevypaří se, nezmizí, obíhá v uzavřeném systému naší planety, a dostane se do všeho.

Když se dostanete do oblasti silně zasažené smogem, cítíte se špinaví. Uroveň znečištění se akumuluje a množství kyslíku se snižuje. V oblastech s velkým množstvím CO v ovzduší se do těla dostává více CO na úkor kyslíku, CO kyslík vytlačuje. Přesně tak funguje otrava CO. I nízké hladiny CO mohou způsobit mírnou hypoxii( má to stejný efekt, jako byste byli v dekompresní kabině třeba v letadle – první příznaky jsou zmatenost, letargie, cítíte se vyčerpaní a zpomalení). Většina lidí ale ani neví, že jsou tráveni, dokonce ani nepoznají symptomy, jen si říkají, že jsou nějak unavení.

Bylo by skvělé, kdyby váš místní kanál s předpovědí počasí zahrnul informace o koncentraci chemikálií v ovzduší, protože se šíří větrem... A je-li například vysoká koncentrace CO2, je také vysoká koncentrace jiných chemikálií pro lidské zdraví zničující.

 

Quintus Sertorius

Zdroj

Překlad:

Diskusní téma: Tichý vrah.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek