Ti, kteří vedou globální válku proti terorismu, ve jménu demokracie, jsou ti, kteří podporují a financují teroristické organizace, které sami vytvořili.

16.09.2015 16:14

Útok pod falešnou vlajkou 11. září nebylo „selhání zpravodajských služeb“. Byl to „jejich největší úspěch“ a největší kriminální operace v historii.

Administrativa Bush/ Cheney po zvěrstvech 11. září dala do pohybu světovou válku, která pokračuje v expanzi a metastazuje dodnes. Tato válka- „válka proti terorismu“, válka v Afghánistánu, Iráku a Libyi, „válka proti Islámskému státu“ atd. je jednotná válka, která je zakořeněna na velké lži 11. září. Neexistuje žádná část světa, která by unikla před stále rostoucí hrůzou. Žádný jedinec není nedotčen jejími plameny. Tisíce a tisíce lidí bylo zavražděno. Celé společnosti byly vyhlazeny a vysídleny.

Dnešní svět- svět nekonečných válek o ropu, nekonečných operací a zvěrstev pod falešnou vlajkou, svět očisťující politickou kriminalitu, ekonomické rabování, sociálních otřesy, fašismus, špehování, kybernetický teror a globální války, zpravodajsko-průmyslový policejní stát- vše je důsledkem 11. září.

bush cheney

Po čtrnácti letech bezpočetných teroristických operací pod falešnou vlajkou, americká vláda je na pokraji svržení Sýrie za použití vojenských zpravodajských aktiv Al-Kájdy. Spojené státy nyní otevřeně podporují prodloužené paže Al-Kájdy po celém světě. Titéž teroristé Al-Kájdy, kteří byli „zodpovědní za 11. září“ jsou nejlepšími pěšáky Západu a přínosem pro vojenskou rozvědku. Al-Kájda účinně kontroluje dvě třetiny Sýrie pro anglo-americké impérium. Libye byla svržena stejnými silami.

To vše nás přivádí zpět k nevyhnutelné konspirační skutečnosti, že impérium se již ani neobtěžuje to skrývat:

Islámští teroristé, Al-Kájda a její mnozí funkcionáři (včetně vhodně odstraněného a smyšleného Usama bin Ládina), nepřetržitě pracovali pro západní síly a CIA od dob studené války až po 11. září. Al-Kájda byla založena Američany a sponzorována CIA. Jak napsal Michel Chossudovsky: „Ti, kteří vedou globální válku proti terorismu, ve jménu demokracie, jsou ti, kteří podporují a financují teroristické organizace, které sami vytvořili.“ Islámský stát je jen variací na toto téma. Islámský stát je také „americké výroby“, otevřeně podporován a využíván Spojenými státy a jejich spojenci, a to pod rozkazy sponzorů a manipulátorů USA-NATO.

Dnes, váleční tvůrci Washingtonu mohou otevřeně a svobodně přijmout jejich teroristické spolupracovníky a funkcionáře, a to s důvěrou. Původní mýtus 11. září je tak hluboce zakořeněn do mozkových synapsí, že jakékoliv následné narušení nelze ani registrovat. Svolné, nevědomé masy si sotva povšimnou, že oficiální pohádka se běžně překrucuje různými směry.
Dokonce i uprchlická krize- přímý důsledek anglo-amerického impéria a regionální destabilizace- je manipulována CIA jako další propagandistická zbraň. Podle korporátních médií CIA, syrská vláda (která je nyní pod útokem USA), je na vině. Z tohoto důvodu, „my“ musíme odstranit režim Bašára Asada co nejdříve, tím, že pošleme více „našich“ „bojovníků za svobodu z Al-Kájdy“, aby zničili to, co zbylo.

Barack Obama poslušně vystupňoval agendu Bushe a Cheneyho z 11. září. Zločinná rodina Bushů možná brzy převezme otěže světové trestní moci, pokud se Jeb Bush stane prezidentem Spojených států v roce 2016.

George W. Bush je nyní populární postavou. Většina Američanů na něj pohlíží příznivě. George H. W. Bush, kmotr a jed plivající masový vrah CIA, je nyní viděn většinou Američanů jako laskavý neškodný děda.

Hillary a Bill Clintonovi, jejíž spojení s rodinou Bushů je dlouhotrvající, jsou také připraveni ucházet se o Bílý dům. V případě, že bude kampaň Jeba Bushe pokulhávat, Clintonovi spustí jejich válečný mašinérii. O čem nelze pochybovat je, že v další fázi této války, té, která bude pravděpodobně zahrnovat plnohodnotný konflikt supervelmocí mezi Spojenými státy, Ruskem a Čínou, budou stát v čele lidé stejného zločineckého syndikátu.

Je tragické, že vše, co mnozí informátoři o 11. září předpověděli, nastalo. Je to hořké zadostiučinění pro každého, kdo hovořil a psal pravdu. Svět kolem nás mluví sám za sebe.

 

Zdroj

Diskusní téma: Ti, kteří vedou globální válku proti terorismu, ve jménu demokracie, jsou ti, kteří podporují a financují teroristické organizace, které sami vytvořili.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek