Theresa Mayová: Když vyhrajeme volby, bude vytvořen nový speciální zákon chránící muslimy a islám. Tato právní úprava bude obdobou zákona postihující antisemitismus.

17.04.2018 18:45

Britská premiérka Theresa Mayová se nechala slyšet, že pokud příští volby vyhrají toryové, tak bude vytvořen nový speciální zákon chránící muslimy a islám. Tato právní úprava bude obdobou zákona postihující antisemitismus.

Takže v praxi to bude znamenat asi tohle. Spálení Bible bude soukromou věcí a bude chráněno svobodou slova a vyjadřování. Spálení Koránu už bude trestné a bude kvalifikováno jako islamofobie.

In a move hailed by Islamic groups, Theresa May (pictured) said that police will have to record Islamophobic attacks as a separate category, just as anti-Semitic crimes…
DAILYMAIL.CO.UK
 
 

 

Zdroj

 

Q.S.

Smyčka se utahuje. Rozkošné, viďte....? 

Napřed přivezeme teroristy a agresivní etnika neslučitelná s evropskou mentalitou a pak vám nasadíme náhubky.

A taky vás očipujeme v rámci boje s terorismem.... www.novinky.cz/zahranicni/469497-cip-s-otisky-do-kazde-obcanky-navrhuje-evropa-v-ramci-boje-s-terorismem.html

Vítejte v globálním ghettu...

Diskusní téma: Theresa Mayová: Když vyhrajeme volby, bude vytvořen nový speciální zákon chránící muslimy a islám. Tato právní úprava bude obdobou zákona postihující antisemitismus.

Datum: 18.04.2018

Vložil: Inspektor Spektátor

Titulek: Salámová metoda

Salámová metoda - salám alejkum :-))) Spousta lidí věří, že ta utahující se smyčka kolem jejich krku je krásná slušivá multi-kulti modern gender kravata... :-)))

Datum: 18.04.2018

Vložil: KROKODÝL

Titulek: Odporná jalovice.

No tak ať si ji angláni zvolí.LONDONSTÁN BUDE PESTŘEJŠÍ????

Přidat nový příspěvek