Testy dešťové vody potvrdily geoinženýrství: hliník, barium, titan, železo a síra padá z nebe.

07.04.2018 22:30
Z mého osobního pozorování rozprašování v Severní Kalifornii výrazně pokleslo od eskalace, které jsem byl svědkem v roce 2016 a v menší míře v první polovině roku 2017: obloha byla postřikována geoinženýrskými materiály.
 
Tento článek potvrzuje, že dešťové zkoušky prováděné v severní Kalifornii jsou solidním důkazem toho, že obloha je sprejována kovy.
Nicméně ve většině dnů můžete stále vidět, že obloha je ponechána, i když z nějakého důvodu to přinejmenším v Sacramentu vypadá, že materiál spadne, a způsobí příznaky méně intenzivnější než tomu bylo v roce 2016. Zejména v San Franciscu je rozprašování velmi zřejmé. Patrick Roddie, proslulý a známý geoinženýrský výzkumník, natáčí videa o postřiku nad svým městem.
 
Jak v minulosti ukázal bezpočet dešťových zkoušek, které provedla jeho organizace Stop Spraying Us, v San Franciscu a Kalifornii se déšť i nadále kontaminuje přesně stejným množstvím těžkých kovů, které jsou navrženy k postřiku.
Dešťové zkoušky byly prováděny certifikovanou laboratoří McCampbell Analytical, Inc., akreditovanou NELAP, v Pittsburgu, Kalifornii.
13. března 2018, analýza deště, který byla sebrán v San Franciscu den předtím, potvrdila, že obsahuje 42 mikrogramů hliníku na litr dešťové vody, 4 mikrogramy baria a 4,4 mikrogramů stroncia na litr, a také významné množství železa a titanu.
 
PDF pro tento přehled naleznete zde:
https://stopsprayingus.com/wp-content/uploads/2018/03/2018-03-12-SF.pdf
 
Pak byl proveden dešťový test na vzorku odebraném 20. března v San Franciscu a obsahoval 57 mikrogramů hliníku na litr, 5,3 mikrogramů baria na litr a 360 mikrogramů síry na litr dešťové vody
 
Úplný dokument PDF k této zprávě naleznete zde:
https://stopsprayingus.com/wp-content/uploads/2018/03/sf-2018-03-20.pdf
 
Síra je dalším materiálem, který geoinženýři chtějí rozprašovat na obloze. Někdo může zkoumat Davida Keitha a jím navržené sprejování materiálů do stratosféry, jak tvrdí údajný test, z balónů.
Lidé, kteří nejsou naivní a dokáží uznat platnost takových důkazů, pravděpodobně souhlasí s tím, že už někdo sprejuje oblohu. Proč by se jinak v dešťových testech objevil přesně stejný neobvyklý podíl materiálů související s geoinženýrstvím, které dokonale předcházejí, když je možné vizuálně pozorovat, že obloha byla postřikována?
Pokud se domníváte, že se jedná o velmi malé množství těchto materiálů, podívejme se na jednu z přechozích zkoušek deště z roku 2016.
4700 mikrogramů hliníku na litr byl zjištěn v lijáku, v dešťovém testu z nedalekého Sacramenta, Kalifornie právě přesně před 2 lety v březnu 2016, jak jsme tehdy informovali.
https://www.activistpost.com/2016/05/100x-reporting-limit-aluminum-3x-barium-sacramento-rain-tests-chemtrails-geoengineering.html
Jedná se o snímek pořízený z nebe v severním Sacramentu v Kalifornii ve stejnou dobu, kdy byl proveden dešťový test. 
Vzal jsem tuto fotku, je z tohoto videa:
 
Vypadá to, že je možné udělat určité, velmi přesné vzorky dešťů, které obsahují tisíce mikrogramů aluminia na litr, a to jsou reprezentativní údaje o tom, kolik se toho stříká, ale je stejně snadné získat náhodou méně účinný vzorek.
 
Zda má test štěstí, jde o silný vzorek který je reprezentativní pro to, jak moc se sprejuje, je to jen otázka náhody.
 
Podělte se s tím s co největším počtem lidí.
 
 
Zdroj: roe17
 
 
Q.S.
 
Pneumonie, chronické nemoci dýchacího ústrojí...
A promořenost stravy, vody a lidského organismu plasty.
Náhody a vedlejší efekty průmyslu?
Pochybuji....

 

Diskusní téma: Testy dešťové vody potvrdily geoinženýrství: hliník, barium, titan, železo a síra padá z nebe.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek