Tendence vývoje bude chaos, stupidita a urážející žaloby.

18.12.2017 19:23

Současná zkorumpovaná politická elita, je beznadějně neschopná a líná. Ničím neoslovují, nemají soudnost, neumí správně reagovat na potřeby dnešní doby. Rozpad EU je nezadržitelný a drží se z posledního jen penězi, vydíráním a zastrašováním. Státy V4 jako lokajové Evropskému panstvu odmítají sloužit. Jen prodejní politici tvrdí opak. Strach z vlastních lidí, je doslova žene k šílenství.

Ze všech stran okrádaní Češi od vlastních i cizích elit jdou k soudu za důsledky dobyvačných válek Západu. Máme platit a snižovat stále svoji životní úroveň za válečné zločince a přisluhovače? Státy V4 musí ignorovat papaláše z EU. Už dávno, měla být na ně podaná žaloba, za vedení útočných válek a za likvidaci suverénních států, za ohrožení bezpečnosti a vražděním Evropanů jejich rozhodnutím, přijímat nekompatibilní kulturu. Tady je jejich výsledek oslavované vraždy prezidenta Libye Muamara Kaddafího a válek v Africe.

To je zahraniční politika EU a její humanitární hodnoty. Vždy nás zradili a prodali i s územím a dnes nás budou soudit! Jsou to váleční zločinci, kteří krev na rukou zakrývají Ruskou hrozbou. Co si to vůbec dovolují k našemu kulturnímu národu, který nikomu nevyhlásil válku a neraboval cizí zdroje?

Bude zajímavé sledovat nikým nevolené vládce z Bruselu a poskoky NATO, kam budou tlačit masy a s jakým novým cílem? Od islamizace a výměny obyvatel neustoupí. Islám do všech států EU patří a to bude tabu. Z naší otrocké práce, nás zachrání jedině úspěšná migrace? Jak budou hájit české zájmy naši europoslanci? Jako vždy- nijak, hlavně že to sype. V Čechách budou nadále probíhat boje o poslední zbytky moci ponechané Bruselem a i ten největší odpor se nakonec poddá. Až dojdou zdroje, dojdou bojovníci za jejich demokracii. 

Vše je postaveno na penězích a velikost svobody je jiná pro lidi v bídě, jiná pro celebritu na amfetaminu a stejno tak pro papaláše sedícího ve 20 dozorčích radách.

Ideálem nové společnosti je hromadné zchudnutí všech. Mulati, Muslim s 8 manželkami a 15 dětmi a skrytý přídělový systém, na kterém se pracuje. Otravné výzvy k sjednocení, vyvolávají doslova odpor a chuť potrestat čakanem neziskové úderky. Kdo v budoucím čase zlikviduje pojem demokracie? Budou to ti lidé, kteří ji dnes do roztrhání těla obhajují. 

Epidemie tuposti a stupidního uvažování jde přes mozky vzdělanců, celebrit, docentů a ti jediní tvoří onu jednotu s politiky, po které volá hlas lidu.

Jaká budoucnost šťastných lidí vznikne v každodenních věčných ohních Evropských měst, v politických ambicích a krvi našich dětí na ulicích?

 

Zdroj

Diskusní téma: Tendence vývoje bude chaos, stupidita a urážející žaloby.

Datum: 20.12.2017

Vložil: Martin Rubáš

Titulek: Neomarxisté zničí všechno.

Je to tak. Je tady snaha o zničení ekonomiky i kultury. Tlak neomarxistů se stupňuje na všech frontách. Inkluze ce školství, tlak na masovou migraci, tlak korporací jako facebook a google na cenzuru, vnucování multikulti a lgbt supermarkety... Musíme se bránit, jinak je s námi konec.
https://www.epshark.cz/clanek/232/tlak-progesivisticke-levice-graduje

Přidat nový příspěvek