Tato vláda slepých, hluchých a snad i nemyslících už nemůže nechat nikoho na pochybách, že ať se stane, co se stane, nebude chránit české občany ani naši kulturu.

21.11.2015 10:59

Vláda schválila, že je nadbytečné, aby byla čeština v Česku úředním jazykem, ale že je např. nutné pod zákonnou povinností přijímat migranty, starat se o ně, učit je česky, ubytovat je až na 18 měsíců na náklady daňových poplatníků a následně jim vyhledat vhodnou práci a kvalitní bydlení.


Dodal bych asi jedno. Tato vláda slepých, hluchých a snad i nemyslících už nemůže nechat nikoho na pochybách, že ať se stane, co se stane, nebude chránit české občany ani naši kulturu. Dokonce jim ani není proti srsti otevřeně říci, že v Česku nemusí být čeština úředním jazykem.

Pane Palacký, pane Komenský, a mnoho dalších, Vy, co jste bojovali v dobách těžkých útlaků a snaze vymazat z dějin a hlav lidí náš krásný a jedinečný jazyk, prosím povstaňte a přijďte nakopat tyto inteligentní pány, nevím, zda ještě vůbec mohu říci, české vlády. No české, při pohledu na projevy a výrazy primátorky hl. města či dokonce ministra financí… Ojoj, to je čeština tak dokonalá, že i učebnice spisovného jazyka českého rudnou studem.


 

Lide český, mnohokrát ve svých dějinách jsi nezvolil správnou cestu, již procitni. Lide český, ty jsi tyto chytré pány do jejich křesel posadil, oni neplní tvá přání a tvoji vůli, vezmi rozum do hrsti a pochop: „Ty jsi majitelem této země, ty sám můžeš a dokonce musíš rozhodovat o své budoucnosti, ty jediný máš právo tyto vládce odvolat a křesla jim odejmout… Ty jediný a nikdo jiný to můžeš udělat. Využij své právo, toto právo je i tvojí povinností, pokud nechceš své děti vystavit nebezpečí světa bez naší kultury, světa, který by nebyl takovým, jaký jej známe nyní.“

Je třeba v příštích volbách udělat radikální řez, pokud jej neuděláme, nestěžujme si…

 

Zdroj

Diskusní téma: Tato vláda slepých, hluchých a snad i nemyslících už nemůže nechat nikoho na pochybách, že ať se stane, co se stane, nebude chránit české občany ani naši kulturu.

Datum: 21.11.2015

Vložil: Quintus

Titulek: Osobně budu velmi mile překvapen,

pokud se ještě nějaké volby, v podobě jak je známe, budou konat...

Přidat nový příspěvek