STOP vývozu zvířat z ČR na jatka mimo EU! STOP hrůzám při transportech do Turecka!

15.09.2016 22:00

Hospodářská zvířata za účelem porážky podstupují strastiplné cesty z ČR, dokonce i do zemí mimo EU.  Navíc je ČR třetím největším vývozcem hospodářských zvířat do Turecka. Loni na tamních hrůzných jatkách skončilo skoro 30 tisíc býčků, krav a jalovic z naší malé země! Utrpení, které zažívali je nepopsatelné - reálné záběry uvidíte zde - VARUJEME: Záběry jsou drastické! 

Společně s Compassion in World Farming žádáme premiéra ČR, aby se zasadil o ukončení tohoto týrání hospodářských zvířat. Zvířata lze porážet co nejblíže místu jejich chovu a na dlouhé vzdálenosti přepravovat maso a živočišné produkty. Zvířata poté nebudou trpět na dlouhých strastiplných cestách a při dlouhém čekání namačkaná jedno na druhém v horku, bez vody a krmení, vyčerpaná, zraněná, dokonce rodící mláďata. Předpisy EU takové jednání se zvířaty zakazují - jejich znění musí být vymahatelné a realizované i v praxi, nejen na papíře!
Připojte se k nám!

- Vytiskněte si petici a pomozte nám nasbírat stovky či tisíce podpisů. Zde naleznete odkaz na petici.

- Zapojte se do zasílání online přímo premiérovi.

Premiér od nás již obdržel naši žádost osobně v rámci Světového dne proti přepravě hospodářských zvířat a za ukončení jejich utrpení při přepravě, který byl stanoven na 29. 8. Proč zrovna tento den?

Děkujeme za Vaši podporu a pomoc zvířatům!

Za Společnost pro zvířata

 

Dita, Pavla, Jaromíra

 

Podpořte nás!

Společnost pro zvířata - ZO ČSOP (Society for Animals)
Dům ochránců přírody
Michelská 5, 140 00 Praha 4, ČR
 

Diskusní téma: STOP vývozu zvířat z ČR na jatka mimo EU! STOP hrůzám při transportech do Turecka!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek