"Stále se snažím homosexualizovat svůj vztah k němu a chci po něm aby nosil sukni pro baletky. On ji ale nenávidí.", popisuje lesbická matka výchovu svého syna.

04.02.2018 20:48

Výchova dětí v homosexuálních anti-rodinách

 

Ze západu, kde už jsou homosexuální anti-rodiny běžnou součástí nemocné společnosti, přichází množství zpráv o tom, jak vypadá výchova dětí v takových domácnostech.

Je naprosto běžné, že v "LGBT rodinách" jsou děti v systematicky vychovávány k úchylkám, je u nich uměle pěstováno deviantní chování a je nabouráván přirozený vývoj jejich vrozené identity.

Hnutí sexuálních menšin vzniklo koncem 60-tých let jako politické hnutí, provázané s "progresivní" levicí. Na pozadí většiny toho, co dělají, jsou politicko-ideologické pohnutky - homosexuálové si tak chtějí vychovat další generaci aktivistů a bojovníků za zvrhlá práva.

To je také důvod, proč si mnohé lesbické a gay páry pořizují / adoptují děti. Ne proto, že by o ně opravdu stály, ale proto, že touto cestou chtějí provokovat, podkopávat a nabourávat dominanci zdravé, tradiční rodiny.

 


 

1. Genderově non-konformní rodina

Ve videu na Youtube s názvem "Jsem genderově non-konformní rodič" ( I Am A Gender Non-Conforming Parent), které vzbudilo u veřejnosti značný odpor, se dvě lesby chlubí tím, jak záměrně vychovávají syna k transsexualitě, aby se, až vyroste, stal členem homosexuálně levičácké scény a pomáhal jim v prosazování jejich zvrácených práv.

"Stále se snažím homosexualizovat svůj vztah k němu a chci po něm aby nosil sukni pro baletky. On ji ale nenávidí.", popisuje lesbická matka výchovu svého syna.

 


 

2. Dětské tábory na převýchovu v devianta

V USA vznikají letní tábory, kde jsou děti vychovávány k homosexualitě a transsexualitě. Jde převážně o děti homosexuálních párů a "progresivně" orientovaných rodičů, kteří je tam posílají s cílem vypěstovat z nich devianta.

Některé zvrhlé tábory jsou cílené pouze na malé chlapce. Kluci jsou tu vychováváni jako dívky, oblékáni do holčičích šatů a nuceni používat make-up. Na bizarních módních přehlídkách se pak malí chlapci předvádí coby transsexuální modelky. To vše za přítomnosti jejich rodičů z řad úchylných "rodin".

Na stránkách levičáckých amerických médií a časopisů se objevují reportáže a oslavné články o těchto táborech, takže fotky z těchto kempů jsou dostupné:

Cílem je u malých chlapců nabourat přirozený vývoj jejich identity, "předefinovat" jejich gender a vychovat z nich homosexuály, transsexuály a budoucí LGBT aktivisty.

Některé tábory už lákají i evropské účastníky. Například americká síť táborů Camp Aranutiq, založená transsexuálními aktivisty, má za cíl budovat toleranci a lásku k odlišnostem. Děti se zde učí obdivovat a oslavovat sexuální deviace a být na ně hrdí.

Děti ze zmíněného kempu si například připravily hudební vystoupení, kde rapují o tom, jak se malý chlapec přizná matce, že se cítí být holčičkou a jeho matka ho za to pochválí a je na něj hrdá :

Zdroje :
123

 


 

3. Pohlavně proměnlivé dítě

Nikki a Louisa Dravenovi z Velké Británie vychovávají svého čtyřletého syna Star Clouda ( Hvězdného Obláčka ) jako pohlavně proměnlivého jedince.

"Matkou" je Louisa, která se narodila jako muž, ale díky hormonální terapii se proměňuje v ženu, zatímco otcem ( biologickou matkou ) je pansexuál Nikki, který se narodil jako žena, ale obléká se jako muž.

 


 

4. Vezměte děti na Gay Pride

Úchylné a levičácké rodiny zapojují své děti do homosexuálního aktivismu, berou je na pochody a festivaly deviantních menšin a využívají děti jako nástroj k nabourávání a podkopávání tradičního modelu rodiny.

Kanadská veřejnoprávní televize CBC dokonce vyzývá "LGBT rodiče", aby přivedly děti na pochod homosexuálů a transsexuálů a vysvětluje, jak je to prý důležité pro jejich rozvoj.

Děti prý mají v průvodu sexuálních deviantů objevovat "možné vzory pro to, čím by chtěly v budoucnu být". A takový polonahý homosexuál v kožené masce, opásaný řemeny, to je jistě ten nejlepší vzor pro jejich děti.

 


 

5. Týrání dětí

Lesbičky byly odsouzeny na 20 let za mučení malého syna. Lesbické "matky" svého 5-letého syna bily kladivem, oči mu zalepily páskou a kopaly ho do citlivých míst.

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/news/article-4904084/Lesbian-couple-20-years-beat-boy-5.html

Nedávno 2 gay-devianti v Británii umučili k smrti adoptovanou dívku :

 


 

6. Lesby poslaly syna na "transgenderovou terapii"

Některé anti-rodiny jdou ještě dál. Jeden lesbický pár z Kalifornie se rozhodl dát 11-letého syna na hormonální terapii, aby mohl být později předělán na dívku.

Záminkou bylo to, že chlapec jim údajně ve 3 letech naznačil, že je holčička. Lesbická pár syna Thomase systematicky připravoval na změnu pohlaví a v 11 letech jej poslal na hormonální terapii.

Některé západní země, jako Norsko, už k tomu deviantům připravují legislativní podporu a legalizují změnu pohlaví u malých dětí.

Zdroj : 1

 


 

Závěr

Homosexuální propaganda u nás vede permanentní kampaň za další a další ústupky. Nyní se hraje o adopce dětí.

V článcích i na obrazovce vidíme manipulativní reportáže, ve kterých vystupují nejčastěji dvě "slušné" lesby, které bědují, jak to mají těžké a útočí na city diváků argumenty typu: Kdyby jedna z nás zemřela, tak té druhé dítě odeberou ...

Populace této propagandě bohužel značně podléhá. I u nás by, dle průzkumů, značná část veřejnosti umožnila homosexuálům adopce. Všichni tito tolerantní, liberální idioti pomáhají dláždit cestu zlu a zrůdnosti !

Známkou zdravé společnosti je absolutní netolerance k jakýmkoliv deviacím. Je to podobné, jako v našem těle, kde známkou zdraví je silná imunita, která bez milosti zničí vše cizí a odlišné, co pronikne do nitra lidského organismu.

 

Zdroj

Diskusní téma: "Stále se snažím homosexualizovat svůj vztah k němu a chci po něm aby nosil sukni pro baletky. On ji ale nenávidí.", popisuje lesbická matka výchovu svého syna.

Datum: 05.02.2018

Vložil: pzv

Titulek: Riziká a dôsledky homosexuálnych adopcií

https://diskuter.wordpress.com/2014/12/19/adopcie/

Datum: 05.02.2018

Vložil: Teodor Vopajslik

Titulek: Diskusní téma: "Stále se snažím homosexualizovat svůj vztah k němu a chci po něm aby nosil sukni pro baletky

Ta matka neni zase tak lesbicka kdyz porodila syna, leda ze by byla obohacena nejakym africanem.
Matce, co takhle terorisuje sveho syna by melo byt dite odebrano.

Přidat nový příspěvek