Souhlasí s postihy vlastní země, koryta se nevzdá.

26.10.2017 10:21
Pavel Telička, soudruh komunista z dob minulých a soudruh EUsocialista z dob současných, vystoupil z hnutí ANO, ale v Bruselu jako jeden z místopředsedů setrvá. Souhlasí s postihy vlastní země za nerespektování kvót. Je to patriot
 

Coby syn komunistického diplomata v roce 1986 vystudoval Právnickou fakultu UK, jako správný soudruh vstoupil do KSČ a pracoval na Ministerstvu zahraničních věcí ČSSR. V letech 1991-1995 pracoval ve Stálé misi ČR při EU. Vedl vyjednávací tým přístupových jednání s Evropskou unií.

V prosinci 2004 spoluzaložil lobbistickou firmu BXL Consulting v Bruselu, které byl spolumajitelem a ředitelem.Od roku 2007 je členem představenstva těžařské společnosti New World Resources, pod níž spadá i OKD. Od prosince 2008 do prosince 2011 byl členem dozorčí rady společnosti RPG Byty. (telicka.euwikipedia)

V současnosti jeden ze 14 místopředsedů EU parlamentu. Vskutku pravověrný kádr za každého režimu, aktuálně poklonkující u koryta EUsoc.

Před pár dny se rozešel s hnutím ANO (budiž mu k dobru), nicméně koryta v EU se jako správný soudruh nevzdá.

Připomenu dva z jeho výroků z 24. června v rozhovoru pro Novinky, kdy (vlastizrádně) souhlasí se správním řízením (a sankcemi) proti vlastní zemi za neplnění nedemokratických migrantských kvót:

"Česká republika v tuto chvíli tu normu neplní. Správní řízení není šťastné, ale musí proběhnout, protože si o to Česká republika řekla."

"Co se týká kvót - není pravda, zase se odvoláváte na jeden zdroj - na pana ministra Chovance, který říká, že nefungují. Ony fungují."

Jde pouze o věty vytržené z kontextu rozhovoru, kde své výroky po "Drahošovsku" obrušuje, ten si celý můžete přečíst zde. Nicméně i tak je jednání tohoto pána na pováženou.

Kupředu levá, Pavle a dezintegraci ni krok!

PS: abych nezapomněl, Pavle - největší hrozbou je Rusko!

 

Diskusní téma: Souhlasí s postihy vlastní země, koryta se nevzdá.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek