Součást plánu?

28.08.2015 15:14

 

Před lety byl v tichosti zahájen proces známý pod zkratkou EUROMED (Euro-Mediterranean Partnership) či spíše barcelonský proces, který v sobě kromě posilování kulturního, ekonomického a politického partnerství mezi členskými státy EU a středomořskými sousedy, ukrývá doplnění počtu obyvatel starého kontinentu metodou přesidlování. 

Program počítá s přistěhováním 56 miliónů muslimů do zemí sedmadvacítky mezi lety 2010 – 2050. K této číslici dospěl statistický úřad EU Eurostat. Předběžný odhad 56 miliónů či dokonce 80 miliónů migrantů, jak uvádí Salim Murad z New york University in Prague, má vyrovnat demografický úbytek v celé Evropě.

/Pokud zadáte EUROMED do vyhledávače na Wikipedii, cudně vás bude informovat o lokomotivách....../

Pěkně a politicky korektně formulováná multikulturní revoluce, což do češtiny přeloženo znamená amerikanizace evropského kontinentu pro snadnější vládnutí a politickou a sociální manipulaci s obyvatelstvem. Evropany nečeká nic jiného než osud Srbů na Kosovu.

Je zajímavé, že prezident Obama podepsal 21. listopadu 2014 výkonné nařízení, které nařizuje všem federálním agenturám, vytvořit „Vítací společenství k plné integraci přistěhovalců a uprchlíků (Welcoming Communities and Fully Integrated Immigrants and Refugees).“

A "náhle a nečekaně" jsou zde statisíce a milióny "uprchlíků".

Součást plánu? Odpovězte si sami....

 

Quintus Sertorius

 

Diskusní téma: Součást plánu?

Datum: 28.08.2015

Vložil: Quintus

Titulek: Je naivní

se dotazovat proč s tím EU a vlády jednotlivých států nic nedělají. EU jen provádí to, co si odsouhlasila v Bilderbergu. Nedělá nic je chybné pochopení. EU dělá, má vytvořenu síť pro příjem imigrantů a hraje pouze mrtvého brouka. Mezitím prostřednictvím médií, politiků a nevládních organizací buší do hlav Evropanů jak je skvělé mít větší nezaměstnanost, mít větší ghetta... Nejlepší a nejprospěšnější zábava pro Evropu prostě je utahovaní smyčky kolem krku vlastní rukou.

Přidat nový příspěvek