Současní normalizátoři rozhodli o tom, že Ortel už Zlatého slavíka nevyhraje.

26.11.2017 13:59

Někteří fanoušci kontroverzní skupiny Ortel porušili pravidla ankety Český slavík, tvrdí její organizátor v prohlášení. Při analýze hlasování dospěl k závěru, že kapela a její lídr Tomáš Ortel dostali podporu nad rámec pravidel fair play. Pořadatel se proto rozhodl započíst skupině i zpěvákovi stejný počet bodů, který získali v loňském roce, kdy podobné porušení pravidel nezjistil. Na svých stránkách to oznámila agentura Musica Bohemica, která je vyhlašovatelem a organizátorem ankety.

 

"Kapela byla i přes svoji nepřítomnost terčem vtipů. Herec Tomáš Matonoha v převleku tibetského duchovního vůdce dalajlamy se mimo jiné nabídl, že odveze ocenění kapele na její koncert do Plzně....."

 

Zdroj

 

 

Q.S.

Král je nahý, hra na svobodu a demokracii skončila. Tedy vlastně neskončila, v kulisách se bude pokračovat, smysl se převrátí. Kdo nesouhlasí s diktaturou, ideologickou linií stanovenou nadnárodní mafií, ten není demokrat... Ba co víc, je neonacista, fašista atd. Ono se vždy něco najde. A přibudou i paragrafy, které takové problémové chování vyřeší. Demokraticky... Jak taky jinak, že?

I ty volby, když nedopadnou jak naplánováno, vlastně nejsou demokratickým vyjádřením vůle voličů, ale výsledkem hlasování nevzdělané lůzy, zmanipulované alternativními weby na příkaz Kremlu....

Budoucnost NWO začíná nabývat srozumitelných obrysů i pro dosud pochybující....

 

Budoucí otrocká lůza přece žádný nárok na domov, rodinu, stát a identitu nárok nemá. No uznejte... V Euroafrickém chalífátu už nebudou žádné národy, žádné státy a žádná identita. Jedině ta na čárovém kódu. A všichni budou šťastní poddaní... 

Zdroj

Diskusní téma: Současní normalizátoři rozhodli o tom, že Ortel už Zlatého slavíka nevyhraje.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek