Soros operandi? Pokus o barevnou revoluci na Slovensku ve stínu úkladné vraždy novináře?

28.02.2018 11:14

Nezávislý poslanec Marček k úkladnej vražde novinára a jeho družky

 

Okamžite po tejto tragickej udalosti sa celá opozícia v 10 vstupoch hlučne a bez poznania akýchkoľvek faktov púšťa do výkonnej moci a mysli si, že takto vytlčie politický kapitál. Je to úplné dno ľudských charakterov. Emócie ľudí sú prirodzené, aj ľudské. Vyjadrenie ľútosti, a súcitu s rodinou je viac ako prirodzené. A slušné a potrebné.

 

Ale takto bezcitne a chrapúnsky parazitovať na nešťastí mladého chlapca a dievčaťa je dúfam pre všetkých slušných a inteligentných ľudí jasným signálom, že táto mocichtivá zberba nie je vzorkou ich zástupcov. Argumenty, ktoré opozícia používa, sú v mnohom správne a pravdivé. Výhrady voči vláde sú na mieste. Ale určite nie pri takejto udalosti. Veď to je neúcta k rodine oboch obetí.

Hanbite sa kolegovia! Ako si myslíte, že sa cítia rodiny a priatelia obetí, keď sa predvádzate ako smútiaci pajáci a vykrikujete to isté, ako pri menej závažných príležitostiach. Zarážajúce je, že chystáte pochody. Pripomína mi to stav, kedy idete zneužiť smrť dvoch detí na prevrat tak, ako to už pár krát organizovali štáty, ku ktorým vzhliadate s nadšením a ktoré, myslím pochody, následne zapríčinili nepokoje s 1000 mŕtvych.

.Takú metódu dnes používajú niektoré štáty. Pozrite sa na Ukrajinu. Už pred rokom po Slovensku kolovala šialená informácia, že niekto údajne chystá podobný čin, ktorý má otriasť Slovenskom a má údajne vyhnať do ulíc masy ľudí, aby došlo k zmene politickej garnitúry a možno aj systému demokracie ako ju poznáme.

V novembri '89 sa udalosti revolúcie a moc komunistov zlomili až po fáme, ktorú spustila ŠtB o údajnej smrti neexistujúceho protestujúceho študenta Šmída z Ostravy. Mali by sme byť preto opatrní a sledovať kroky príslušných orgánov a veriť, že pravda zvíťazí a vinníci budú potrestaní. Pozorujúc opozíciu, ktorá už nahradila políciu, prokuratúru, súdy aj väzenskú stráž, či dokonca aj kata v jednej kolektívnej osobe sa spýtajme nie v koho prospech (qui bono), ale v koho neprospech sa toto stalo alebo naplánovalo?

Pretože všetko je mediálne, politicky a na ulici nastavené ako dopredu jednoznačná obžaloba a využitie ojedinelej, odsúdeniahodnej udalosti na násilnú politickú zmenu pomerov. Povedané so slovami klasika, nezabúdajme, že všetko môže byť úplne inak, než sa na prvý pohľad javí. Apelujem na utíšenie vášní. Nedajme si vziať, ani ukradnúť demokraciu, spravodlivosť, zmysel pre zodpovednosť a najmä vieru, že každé zlo aj lož majú síce krátke nohy ale je Vás veľa , ktorí ju radi na chrbtoch budete dlho nosiť.

 

Zdroj

 

Q.S.

Státy V4 se budou v nadcházející době stále víc a víc potýkat s pokusy o destabilizaci zevnitř. Vražda novináře a následné uchopení této události silami, které evidentně prohrávají, je logické. Organizovaný majdan na Slovensku nikterak nevybočuje z běžného scénáře a režie vnějších sil a jejich páté kolony uvnitř každé země, zastoupené médii, sorosovskými neziskovkami a politickou klikou, které převratům dodávají image spontánního vzedmutí občanské společnosti a "ochrany hodnot" a poskytují materiály k neustálému opakování masových protestů v korporátních médiích. Komické je, že přes masivní mediální propagaci a zástupy užitečných idiotů dochází křoví, davy v ulicích, které mají vyvolat tlak na státní složky a umožnit převzetí moci. Zkrátka i přes investované miliardy už barevky nezabírají. Je-li na místě více novinářů, aktvistů, herců, mudrlantů a profláknutých politiků než občanů, lze z toho těžko budovat odpovídající kulisu spontánní revoluce. Simulákrum se s realitou už nedokáže srovnat.

 

Další článek k tématu: nadhlad.com/content/endowmenty-ine-mafie

 

Diskusní téma: Soros operandi? Pokus o barevnou revoluci na Slovensku ve stínu úkladné vraždy novináře?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek