Sexuální obtěžování a útok noži v Brně. Padá lež o tom, že tu žádní uprchlíci nejsou. Padá lež o tom, že zde nepáchají kriminalitu, lež o tom, že jsou pro nás obohacením.

27.12.2017 09:32
Tento příběh se nestal v Paříži a ani v Londýně. Skupina azylantů z Egypta, Libanonu a Afgánistánu obtěžovala ženu a noži napadla každého, kdo se jí zastal. Kde? V Brně, v pátek 22.12.2017. A mohli jste to být Vy nebo Váš syn nebo dcera.
 
Tímto zbabělým útokem tří ozbrojených “uprchlíků” z tábora z Kostelce padá lež o tom, že tu žádní uprchlíci nejsou. Padá lež o tom, že zde nepáchají kriminalitu. A lež o tom, že jsou pro nás obohacením.
 
Útoky na ženu, útok početní většiny na bezbranného a pocit nadřazenosti pramení i z politiky multikulturní podbízivosti, kterou na radnici v Brně praktikuje Hnutí ANO 2011, Žít Brno, Piráti, KDU-ČSL, TOP09 a Zelení. To, co začíná speciálním zacházením, tlumočníky z arabštiny na úřadech, končí pobodanými kluky, kteří se zastali obtěžované dívky.
 
Čtyři zadržení pachatelé jsou již v cele. My se však zamysleme, jestli toto chceme. Jestli chceme, aby naši politici pracovali proti nám.
 
Ti dva pořezaní kluci si zaslouží uznání. Každý z nás bude rád, když se ho nebo někoho blízkého v případě útoku zastanou. A brzo budeme potřebovat zastání všichni.
Toto je naše město a spolu si ho vezmeme zpět!
 
Prosím šiřte tuto informaci, ať lidé vědí co se děje a jak nám vláda a úřady lžou! Když tvrdí, že zde nejsou muslimští uprchlíci a nic nám nehrozí!
Zítra mohu takto napadnout Vaší dceru, ženu, vnučku či sestru!!!
 
 

Zdroj

 

Q.S.

A takto o tom referují Novinky.cz: www.novinky.cz/krimi/458884-v-brne-se-poprali-cizinci-dva-pobodani-skoncili-v-nemocnici.html

"Server Manipulátoři.cz uvedl na pravou míru informaci kolující po internetu, že v útoku byli zapojeni i uprchlíci. „Informaci, že by šlo o lidi z arabských zemí, kteří v ČR žádají o azyl, a jednalo se tedy o ‚tzv. uprchlíky‘, Policie ČR nepotvrdila,“ napsal server.

Útočníci jsou podle strážců zákona cizinci, ale jde o cizince, kteří již delší dobu legálně žijí v České republice. "

A jaký je v tom rozdíl? V délce pobytu? Když jsou zde déle, jsou agresivnější a nebezpečnější? Nebo jak ty "demanipulace" dešifrovat...

Diskusní téma: Sexuální obtěžování a útok noži v Brně. Padá lež o tom, že tu žádní uprchlíci nejsou. Padá lež o tom, že zde nepáchají kriminalitu, lež o tom, že jsou pro nás obohacením.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek