Šest zraněných, z nichž jeden je v kritickém stavu, si vyžádala střelba ve městě Macerata v Itálii.

03.02.2018 18:24

V sobotu dopoledne ji rozpoutal muž z jedoucího auta. Podezřelý byl již zadržen, italská televize RAI uvedla, že jde o 28letého Lucu Traianiho. Zranění jsou podle policie afričtí migranti.

Incident se stal jen několik dní poté, co bylo ve dvou kufrech objeveno tělo osmnáctileté Italky. V souvislosti s její smrtí byl zatčen nigerijský migrant.

Auto se mělo pohybovat na místech, kde byly nalezeny rozřezané dívčí ostatky.

 

Zdroj: Novinky.cz, stredoevropan.cz, youtube.com

 

Q.S.

Podobné "příběhy" se stanou každodenní rutinou evropských měst. Napětí, kterému je původní obyvatelstvo vystaveno v důsledku plánované invaze bude narůstat s každým znásilněním, obtěžováním, verbálními i fyzickým napadáním, jemuž je a bude i nadále vystaveno. Skrývání identity původců, laxní vyšetřování a mnohdy směšné tresty ke klidu nepřispějí. Smutné je, že mnoha lidem i u nás, kde tomu zatím lidé nemusí masově čelit, to není jasné a riskují přímou zkušenost s tím, čemu jsou vystaveni jejich sousedi v zemích, kde se obyvatelé nechali zmást propagandou a nezvedli se k tvrdému odporu vůči zrádné politické reprezentaci, která je de facto obětovala.

Následky největšího experimentu sociálního inženýrství od doby druhé světové války v režii globalistických predátorů /pod pláštíkem humanismu a lidských práv/, budou smrtící a pro evropský kontinent devastační. O tom dnes už nepochybuje stále víc lidí, kteří si dokázali i přes neuvěřitelnou non stop propagandistickou kampaň zachovat zdravý selský rozum... 

Prozatím vidíme pouze nepatrné částečky z bortící se stavby iluze klidu a bezpečí.

Kdo se nedovede poučit z toho, co vidí a slyší, bude nucen vše sám na sobě prožít!

Diskusní téma: Šest zraněných, z nichž jeden je v kritickém stavu, si vyžádala střelba ve městě Macerata v Itálii.

Datum: 03.02.2018

Vložil: KROKODÝL

Titulek: moc střílet neuměl.

Osobně bych i za cenu,že mne lapnou,střílel přesněji. To znamená nejméně 20 negrů na tvrdo.

Přidat nový příspěvek