Sešity psaní pro I. třídu ZŠ...

05.10.2017 12:52

Na internetu se objevila fotografie sešitů psaní pro I.třídu ZŠ, kde se malé dětí učí podvědomě, že multikulturní svět je super. Kdo jste zažili komunismus, tak si jistě vzpomenete na to, jak byly malé děti oblbovány od malička. Jak se ovšem ukazuje, tak současné oblbování naších dětí a vnucování jím křížení lidských ras a multikulturalismu je horší než za komunismu!   

Rodič, jehož identitu z důvodu jeho bezpečí nezveřejňujeme - aby se mu nezačali sluničkáří mstít a posílat na něj sociální odbor, zveřejnil níže uvedené fotografie s tímto komentářem:  "Chtěl jsem popřát dobré ráno, ale po tomhle mě to nějak nejde ..... - psaní pro I.třídu ZŠ."

 
Máte doma školáka? A podívali jste se mu do učebnic, jestli tam nemá podobnou propagandu? Pokud ano, tak nám ji nafoťte a pošlete na email info@eurabia.cz 


ZdrojQ.S.

Jen to potvrzuje skutečnost, že jde o dlouhodobě připravovaný plán, který už předem využívá školství k indoktrinaci mládeže.

Diskusní téma: Sešity psaní pro I. třídu ZŠ...

Datum: 17.10.2017

Vložil: V. Bystřický

Titulek: Sešity psaní a komunismus

Komunismus tady ani jinde nikdo nemohl zažít, protože nebyl. Takže to" oblbování dětí od malička" je produktem tupého antikomunismu a výchova v duchu všelidských ideálů byla o něčem úplně jiném. A terazky se divíme kam nás ideály "pravdy a lásky" nenápadně dovlekly už v první třídě obecné. A je to jenom špička ledovce....

Přidat nový příspěvek