Rusko i Asad jsou v podstatě „sebevrazi“.

14.04.2018 15:18
Rusko je tak naivní, že jde do Británie otrávit dvojitého agenta Skrípala a jeho dceru, kterého před osmi lety vyměnili za jiných deset agentů.

Z těch osmi let, Skrípala a jeho dceru pět let sledují (pokud to nebylo jinak a nedělal Skrípal pro Rusko)napadá mně, proč je nesledovali celých osm roků? Na jejich likvidaci si naivně vezmou jed, který se údajně nevyrábí, a nevyráběl nikde jinde na světě. Navíc jsou tak neschopní, že si vezmou sice čistý, ale neúčinný jed. Prostě diletanti! Takže paní premiérka ví už následný den, že jedem je novičok a že za tím stojí Rusko. Ministr zahraničí dokonce ví, že to bylo na rozkaz samotného Putina.

No a s Asadem je to podobné. Vítězí díky pomoci RF, kterou o pomoc požádal a vždy, když už se schyluje k ukončení války, tak se rozhodne jen tak cvičně si tu a tam použít nějaký chlór nebo sarin apod. které už před lety za dohledu USA zlikvidoval (zato USA své chemické bojové látky nějak opomnělo zlikvidovat a samo jich ve Vietnamu použilo sakra dost, k tomu i napalm a nášlapné miny – ale to jsou USA – ty mohou, proti nim si totiž nikdo netroufne uplatňovat sankce nebo snad jim pohrozit raketovým útokem) 

A tak se pan prezident Asad z rozmaru rozhodl, použít chemii na město, které měl obklíčené svojí armádou a IS je téměř poražen .. nebo se spíš vrátil do míst svého vzniku, do Iráku a část i do Evropy jako ubozí imigranti, kterým hrozí nebezpečí v jejich milované Sýrii. A to všechno proto, aby dal záminku Americe a jejím kámošům aby se ho konečně zbavili a Sýrii zničili, jako ostatně mnoho jiných zemí! Ještě ani nestačila doznít v RB OSN slova o snaze zjistit jak to skutečně s oním chemickým útokem v Sýrii bylo, kdo za ním stojí a už se tito světovládci opět chopili svých válečných manýrů a rakety létají na cíle. S humorným dovětkem, o snaze se vyhnout civilním obětem ... V hlavním městě, tak to musí mít vážně hodně inteligentní rakety!

No řekněte, nejsou to blázni?

 
 

 

Diskusní téma: Rusko i Asad jsou v podstatě „sebevrazi“.

Datum: 14.04.2018

Vložil: otik

Titulek: co k tomu dodat

Zbavovani se starych raket, nic jineho. Je lepsi je vystrilet na nepritele a senat je proplati, nez je draze rozebirat a nic za ne nedostat. Ten 1/4 prunik by odpovidal tomu, ze se zabavovali staryho srotu.
Co se tyce skripala, tak nastesti ho zachranila anglicka mlha. Myslim, ze novicok jako bojova latka totalne selhal a jeho 100% mortality klesla behem jednoho utoku o 100% :-)

Datum: 14.04.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Re: co k tomu dodat

I stopy, včetně kočky a morčat, zameteny...

Přidat nový příspěvek