Rakušané jsou biti, přepadáváni, olupováni, znásilňovány, je jim nadáváno a vyhrožováno, a jejich jistoty se hroutí.

20.01.2017 10:45

Bordel, který se ještě před dvěma, třema roky zametal pod koberec, narostl do flagrantních rozměrů, že se to již nedá dále tutlat. Rakouský ministr vnitra Wolfgang Sobotka šel v pondělí s pravdou ven: Za rok 2016 bylo v Rakousku obviněno a vyšetřováno na 22.000 imigrantů z trestných deliktů. Tolik kriminální statistiky. S neoznámenými trestnými činy to však je zřejmě ještě daleko více.

Meziročně narůstá kriminalita imigrantů o 50%, tj. za dva roky se zdvojnásobí. Podle lidovce (ÖVP) Sobotky mají imigranti sklon k trestné činnosti proto, že jim chybí perspektiva a 90% (!) nepracuje. Platí je tudíž daňoví poplatníci.

Sobotka trvá na iniciativě své lidovecké strany snížit horní mez přípustného počtu azylantů na 17,000 ročně, což by mělo zpomalit nárůst imigrantské kriminality v zemi. Rakušané jsou biti, přepadáváni, olupováni, znásilňovány, je jim nadáváno a vyhrožováno, a jejich jistoty se hroutí.

zdroje:

https://www.krone.at/oesterreich/sobotka-22000-anzeigen-gegen-asylwerber-2016-aufreger-interview-story-549190

https://www.kleinezeitung.at/politik/innenpolitik/5113142/Innenminister_Sobotka_Zahl-tatverdaechtiger-Asylwerber-ist-gestiegen

https://www.welt.de/politik/ausland/article156077320/Warum-Fluechtlinge-aus-diesen-Laendern-oft-kriminell-werden.html

https://www.diesubstanz.at/content/verunsicherungsminister-sobotka

 

Zdroj

Diskusní téma: Rakušané jsou biti, přepadáváni, olupováni, znásilňovány, je jim nadáváno a vyhrožováno, a jejich jistoty se hroutí.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek