Progresivistická utopie. Špatné názory jsou "nenávist". Dokonalou korektní společnost přece nemůže nikdo podrývat nějakými argumenty.

28.02.2018 16:29

Proč se v progresivisty ovládané společnosti cítíte jako vyvrhel? Vaše morální zásady byly přehodnoceny - jsou z nich najednou "hnusné předsudky". A vy, vy jste problém. Věříte ve svobodu projevu? Ne, teď věříte v šíření nenávisti. Jste zločinec. ... A v této nové společnosti pro vás už není místo. Jste nežádoucí...

Tato tyranie citů byla pečlivě pěstována, aby vyšlechtila generaci ufňukaných trpitelů, která se nemůže dočkat, až podepíše další petici za umlčení dalšího člověka. Ani na vteřinu se nezamyslí nad tím, že by se něco takového mohlo stát i jim. Jako by byli nějak naprogramovaní.

Takže pokud si myslíte, že máte na své straně pravdu, nevíte proti čemu stojíte: pravda je nekorektní, může se někoho dotknout. A proto je nepřijatelná.

Pokud si myslíte, že máte na své straně právo, zapomeňte. Zákony teď chrání city. Ale ne vaše city. Vaše city jsou "nenávist".

A co právo na svobodu vyjádření, které nám zaručuje Deklarace lidských práv? Optimisti. Všichni víme, že lidská práva se na špatné názory nevztahují. Blázníte? Špatné názory jsou "nenávist". Dokonalou korektní společnost přece nemůže nikdo podrývat nějakými argumenty.

Pocity převládají nad racionálními argumenty. Toho jste si asi už všimli, když vás zablokovali na sociálních sítích. Pokud racionální argumenty ubližují něčím citlům, jedná se - ano, správně - o "nenávist". Není to o argumentech, ani o idejích. Taková debata je dnes nelegitimní. Je o rasistických zpátečnických monstrech, to jste vy, kteří musí být ze společnosti agresivně vymýceni jako rakovina. Tak to jen abyste věděli, proti čemu stojíte. Vítejte v progresivistické Utopii.

 

Zdroj

 

Diskusní téma: Progresivistická utopie. Špatné názory jsou "nenávist". Dokonalou korektní společnost přece nemůže nikdo podrývat nějakými argumenty.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek