Proč pro skupinová znásilnění dětí v Evropě hashtag MeToo neplatí?

22.11.2017 13:16
Na jedné straně hysterie krásek z hollywoodského sexy průmyslu na filmy, co s perfektním make-upem se vžily do role oběti. Po dvaceti letech si vzpomenou, jak jim kdosi sahal na kolínko. A hned se ozve další: „Mně taky!“
 

Nechci to zlehčovat. Sexuální harašení se děje a jako žena vím, že příjemné to není. Jenže ani nezačínejme s A, když se snažíme předstírat, že tu není žádné B. Oběťmi sexuálního obtěžování jsou - opravte mne, pokud se mýlím - sexuálně atraktivní ženy. A ty umí velice dobře svého sexappealu využít. I já to umím, proč to nepřiznat. Nemám data, klidně si mne suďte, ale tipuju to na 10% oběti a zbývajících 90% jsou stejné ženy v roli dravce. A muži si jen málokdy stěžují, že.

Pokud jsem začínající filmová hvězdička, mám na to ksichtík i nohy a třeba i špetku talentu, a pozve si mne k sobě filmový producent, co mne může udělat nebo pohřbít a já vím moc dobře o jeho pověsti, mám dvě jednoduché volby. Jdu tam a překousnu, co se stane, protože vím, že se to stane, ale moje kariéra je mi milejší. Pak si dám delší sprchu, nebo jdu ke zpovědi a tak. Nebo tam nejdu. Odmítnu, protože mám svou čest a cudnost. Nevysmívám se slovu cudnost. Ale léta nechat vše běžet, protože sklízím plody toho, co jsem nechala, aby se stalo... a najednou se rozvzpomenu a zničím něčí život do základu?

Všechny ty ženy, které to ty dekády strpěly nesou velkou vinu za každou, která se chytila do stejné pasti.

Další hvězdičky, které se ve filmech objevují obnažené a s těmi, co mají se svými údajnými násilníky před kamerou předstíraný sex, se najednou po letech přiznají, že je "on" obtěžoval? Sáhl na kolínko, no fakt!

Hollywood je továrna na sny, ale zároveň má neskutečně přísná kritéria toho, co je v módě. Jak nejste in, mate utrum. No a zrovna teď je dost blbá doba pro vesměs bílé, vzdělané, úspěšné muže. #MeToo je strašně podivná a nefér móda, kdy věci, dekády v městě Andělů tolerované a prakticky tiše předpokládané, se bombasticky zveličují, aby se věci dávno zapomenuté a promlčené, pokud se kdy staly, vytahují na světlo a ničí se životy a kariéry mužů, kteří jsou často docela jiní, než byli před desíti, dvaceti lety.

Ničí se rodiny. Ničí se filmy. Než přijde zase do módy co já vím, možná znovu být přísným veganem.

A vedle toho se v Evropě drží co možná nejvíc pod pokličkou obří nárůst často brutálních a mnohdy hromadných znásilnění. Oběti jsou ženy. Oběti jsou i muži. Dost často jsou oběťmi děti.

V Británii v několika místech bylo opakovaně a často skupinově znásilněny bílé děti, byly prodávány na sex a policie i po mnoha upozornění od nešťastných rodičů nic neudělala, a tak byly dívky často mladší deseti let znásilněny znovu a znovu. Ve jménu politické korektnosti. Pachateli byli totiž migranti, v naprosté většině muslimové a většinou Pákistánci žijící nebo i narození v Británii. Asi nejhorší zvěrstva se děly v Rotherhamu, nebo minimálně nejdéle. Více než 1400 dětí bylo často opakovaně uneseno a brutálně znásilněno. Skoro třicet let policie i další kryli tyto zločiny, je aby nebyli nařknuti z racismu. Více ZDE. Policie nepomohla, autority včetně sociálních pracovníků, nikdo jim nechtěl naslouchat, aby nebyli nedej bože sami nařknuti, že podporují rasismus. Jen pro představu, pákistánští znásilnovači říkali těm holčičkám “levné maso”.

Obdobně to probíhalo v Rochdale, jen - naštěstí pro oběti i jejich rodiny - “pouze” pár let. Policistka, která se zasadila o to, aby se věc vyšetřovala, byla pod nátlakem kolegů nucena z policie odejít. I tady byli násilníci s kořeny v Bangladéši, Pákistánu, Iráku, Íránu, Indie a Turecka. Více ZDE.

Od té doby bylo sexuálních útoků, často “hrdinně” skupinových a proti dětem nebo starším ženám, opakovaně. Vzpomínáte na polský pár a Rimini? Ti dva asi nikdy nezapomenou.

Z nějakého důvodu se tyto útoky nejvíce dějí v zemích nejvíce obohacenými muslimskými doktory, inženýry a vůbec vzdělanci.

Jestli vám ti dva z úvodní fotky byli povědomí, tak ano. To jsou ti, kteří hromadně znásilnili ženu ve Švédsku a přitom to živě vysílali na Facebooku. Shodou okolností, kdo by to byl řekl, původně z Afghánistánu.

Celé léto se média snažila přikrášlit a zastřít všechny ty útoky na plaveckých stadionech i jinde. Někde rozdávali legrační náramky “Neznásilňuj mne”, jinde se v tomto duchu pořádaly semináře a vznikaly celé osvětové weby, protože se má za to, že “noví Evropané” prostě nepochopili, že v Evropě to takhle neděláme.

Chci se ptát otců i matek. Jak by bylo vám, kdyby to bylo vaše dítě?

Jak může jeden a tentýž člověk, často jedna a tatáž žena hrdě podporovat ony jedůvky #MeToo kde feminismus jasně říká, že podívat se na ženu jinak než byste se podívali na muže, je hnusné, tak tatáž žena rochnící se blahem při představě multikulturní společnosti, má za to, že zapřít a zatajit mnohahodinové, brutální, skupinové znásilnění je v pořádku, pokud se tak děje, aby se předešlo rasismu a islamofobii.

I když obětí je dítě mladší deseti let!

Milé multikulturní sluníčkové #MeToo dámy,

...dovolte mi jedno upřímné odplivnutí vaším směrem.

 
 

 

Diskusní téma: Proč pro skupinová znásilnění dětí v Evropě hashtag MeToo neplatí?

Datum: 22.11.2017

Vložil: Quintus

Titulek: Poděkování autorce

tohoto článku!!!!

Datum: 24.11.2017

Vložil: Cleo

Titulek: Re: Poděkování autorce

paní má pravdu. Nicméně to na druhou stranu neznamená, že mezi bílými muži nejsou čuňata. Jsou.

Přidat nový příspěvek