Proč neřeknou rovnou pravdu? Media a úřady se snaží mlžit o identitě útočníků. Asi tak nějak to začínalo v Německu, Švédsku a Francii před lety.

28.12.2017 08:27
Včera tvrdili, že se nic nestalo. Ráno přiznali, že se jednalo o cizince “dlouhodobě žijící v ČR.” Pak prý o osoby ze severní Afriky. To pravda není. Jde o občana Egypta, Libanonu, Afgánistánu a jednoho s neznámou státní příslušností.
 
V poledne uvedli, že onen Libanonec je sice azylant (my to říkáme od začátku), ale že mu azylovou ochranu již několik měsíců odebírají. Už ale raději neřeknou proč .... Co se zjistí zítra. Zatím se pomalu potvrzují všechna naše tvrzení.
 
Proč neřeknou rovnou pravdu?
 

 

Zdroj

 

Krůček za krůčkem ten Západ přece jenom doháníme. Například v tom, že v rámci politické korektnosti nesmí policie prozradit národnost či etnickou příslušnost pachatelů násilí na území ČR. Půjde tedy vždy max. o "cizince".

Na Západě se tomu normální lidi už dávno (hořce) smějí. Každý ví, že když se ve švédském Malmö za měsíc stane už třetí případ hromadného znásilnění, kdy poslední oběti polijí přirození hořlavinou, asi pachatelem nebude "Sven Nilsson".

U nás je to zatím pohoda, že jo. Jen nějaká ta ochmatika sestřičky od Afghánce, teď trochu řezničiny v Brně. Plus něco "málo" proběhlo v Havlíčkové Brodě. Asi tak nějak to začínalo v Německu, Švédsku a Francii před lety.

Myslím, že nejlíp to všechno překonáme tím, že nebudeme informovat o národnosti a etnické či náboženské příslušnosti pachatelů a hlavně, podvolíme se uprchlickým kvótám. Bez toho, ten multikulturalismus vážně nevybudujeme, EUrosudruzi!

 

Zdroj

Diskusní téma: Proč neřeknou rovnou pravdu? Media a úřady se snaží mlžit o identitě útočníků. Asi tak nějak to začínalo v Německu, Švédsku a Francii před lety.

Datum: 28.12.2017

Vložil: KROKODÝL

Titulek: A jakpak by to dopadlo,

kdyby někdo z těch pořezaných byl ozbrojen pistolí a flákl jim kulku do čela?

Přidat nový příspěvek