Proč letos nepořádám shromáždění za Pravdu o 11. září.

11.09.2017 15:45

Vážení přátelé a čtenáři, pořádání akcí za pravdu o teroristických útocích z 11. září 2001 v USA, které měly zásadní vliv na situaci v našem světě po tomto datu, bylo první velkou aktivitou původních zakladatelů webu NWOO.org. První akce s pochodem k České televizi se konala v roce 2009, v letech 2010 a 2011 jsme pak uspořádali 11. září velké akce na Václavském náměstí, kde zaznělo spousta projevů a také tématicky zajímavých písní. Zajímavý posun se udál 11. září 2013, kdy mne pozvali do České televize, abych obhájil názor, že oficiální verze o útoku islamistů a pádu budov WTC způsobených požáry po nárazu letadel není pravdivá. Od té doby už jsme pořádali každoročně na Václavském náměstí pouze malá shromáždění, kde jsme připomínali stále stejné věci. Letos jsem se rozhodl, že už v tom pokračovat nebudu. Doba pokročila.

 

Původní zakladatelé NWOO a pořadatelé akcí sice mají stále stejné názory, rozhodli se však věnovat práci na zajištění vlastní budoucnosti a tak tato činnost zůstala prakticky jen na mě. A i já už jsem se naučil pečlivě vážit poměr mezi vynaloženou energií a předpokládaným výsledkem.

Když se ohlédnu za minulými akcemi k 11. září, za vším, co jsme k tomu udělali v naší zemi, tak jsem toho názoru, že už k tomuto tématu není třeba nic nového zveřejňovat. Ti, kteří se k tomu chtěli vyjádřit, už dávno a mnohokrát řekli, nebo napsali, co bylo třeba. Ti, kteří se chtěli dozvědět pravdu, už si dávno přečetli, co je k dispozici a shlédli řadu videí přeložených do češtiny nebo obrovské množství materiálů v angličtině.

Každý rok se objevují – samozřejmě především od Američanů, kterých se to týká nejvíce – nové a přesvědčivější popisy a analýzy toho, co se před 16ti lety skutečně stalo, co k tomu vedlo a kdo za to může. Ale já už to nepovažuji za to hlavní. Nejdůležitější jsou totiž pravdy, které postupně během let začínají chápat lidé na celém světě včetně naší země, a totiž, že:

Předchozí i současné americké vlády byly a jsou vládami lhářů, vrahů a válečných zločinců.

Téměř všechny světové vlády, všechna mainstremová média a všechny velké světové korporace na celém světě jsou součástí tohoto zločinného spiknutí, pomáhají jej krýt a některé z nich byly přímými účastníky a tvůrci nejen tohoto zločinu, ale především válečných zločinů, teroru a nakonec současné migrační vlny, což všechno 11. září 2001 spustilo.

Všechny tyhle události jsou připravované a spouštěné za účelem udržení tisíce let trvajícího zotročení a zmatení lidstva, které má pracovat jen pro pár „vyvolených“.

Míra otevřenosti, s jakou člověk mluví o 11. září 2001, je velmi přesným ukazatelem jeho vnitřní i vnější svobody.

Existují tisíce dalších příkladů, které dokazují tato základní fakta a tohle jsou základní skutečnosti, se kterými se musí každý z nás svým vlastním způsobem vyrovnat a zvolit si způsob reakce.

Za těch osm let, co jsem součástí onoho pomyslného Hnutí za pravdu o 11. září, jsem zjistil, že lidstvo jako celek ještě zdaleka nedospělo do stavu, kdy se oněch otrokářů zbaví. Nicméně lidí, kteří současnou situaci chápou a mají vůli a aktivně pracují v rámci svých možností na osvobození lidstva, je stále více a bude jich stále přibývat. Tento proces je nyní už nezadržitelný. Avšak vzhledem k tomu, že zotročení lidstva trvá tisíce let, je pochopitelné, že to trvá tak pomalu. Úplně svobodného světa se nikdo z nás v tomto životě nedočkáme, ale boj za svobodu vedeme a musíme vést každý den.

Nedokázal bych vám dnes na Václavském náměstí o 11. září 2001 říci nic nového. Neřekl bych vám nic nového ani o stavu dnešního světa, ani co s tím máte dělat. Vy, kteří tohle budete číst, už to všechno dávno víte. Už jste to slyšeli a četli stokrát a tisíckrát a mnoho z vás to říká a píše lidem kolem vás. Dnes bych akorát přesvědčoval přesvědčené. A to už není třeba. Je třeba přesvědčovat nepřesvědčené a mluvit k těm, kteří to ještě neslyšeli. A takoví obvykle na tato shromáždění nechodí.

Je třeba pokročit dál. Shromažďovat a propojovat zdroje a lidi, plánovat strategii a taktiku, řešit aktuální problémy současnosti a budoucnosti. Minulost o 11. září 2001 je již ve všech hlavních otázkách vyřešená a míst, kam si sáhnout pro odpovědi, které zrovna nevíme, je víc než dost. Musíme řešit následky, které to má pro přítomnost.

Hlavní boje nás teprve čekají. Zatím jsme jen jako trpaslíci, kteří okopávají globálnímu korporátnímu kyklopovi kotníky a ten se jen občas podrbe, čemuž se stačíme snadno vyhnout. „On“ nás ještě nevidí jako hrozbu a ještě nás nezačal efektivně likvidovat. Možná věří, že ho nedokážeme ohrozit, zatímco my trpělivě stavíme nové a nové pasti, do kterých se snad jednou chytí, už se z nich nedokáže dostat a lidé budou mít od této zrůdy jednou provždy pokoj.

A tak tedy jako vždy a stále: Nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme!

socha  Jan Žižka   NS

 

 

Jan Korál

Diskusní téma: Proč letos nepořádám shromáždění za Pravdu o 11. září.

Datum: 12.09.2017

Vložil: slunko

Titulek: Nejsme na tahu ( alespoň ne se někam cpát, kam nás nikdo nezve)

Lodivodi už viví skalisko, na které se řítí... mají spoustu varovných signálů a stále se tváří, že mají nějaká opatření, jak katastrofě zabránit.
Pokud okamžitě nezmění kurz nebo nepředají kormidlo - budou to oni, kdo zařvou první. Buďto se začnou starat o život a jeho kvalitu druhých nebo je čeká dost drsná nehoda, co nebude náhodou. Celé planetě a sluneční soustavě neporučí, ani jejich mimozemští ochránci... Ať se každý zamyslí, jakou má moc a hodně podrobně zkoumá, co může udělat... aby sám změnil kurz a přestal myslet sám na sebe...
Žádné příkazy, co odporují svědomí a zdravému lidskému rozumu, už nikdo plnit nemusí... (bát se, že ztratí tvář, rychlou změnou názoru, je pitomost, už dávno žádnou nemají, tak, že by ji konečně našli....)

Nemá smysl něco si vynucovat násilím, pud sebezáchovy musí mít všichni, kdo chtějí přežít silnější, než chuť stát se mučedníkem... Buďto tu dávnou - nedávnou vinu zpracuji a unesu ji, jinak to nemá význam a pak už nezbývá než s tím životem skončit... A pokud chci něco udělat na odčinění viny - je nejlépe to udělat hned a ne čekat, až se loď začne potápět.
Každý si potřebuje srovnat priority, které sebou nese jeho místo, kde právě v tom systému stojí...

Datum: 13.09.2017

Vložil: slunko

Titulek: Re: Nejsme na tahu ( alespoň ne se někam cpát, kam nás nikdo nezve)

No jestli si někdo myslí, že prohlášení Junckera - že máme právo na stejně kvalitní potraviny - je otočením kormidla do jiného směru, je asi totálně vypatlanej.

Ekonomická kolonizaze většiny obyvatelstva na planetě, farmaceutické vyhlazovací experimenty na lidech a zvířatech - zamořováním celé planety neskutečným množstvím odpadů, likvidace vegetace, likvidace celých ekosystémů - mořských..., války, krize veškerého druhu, teď momentálně likvidace obyvatel Evropy hordami negramotných zločinců... a vyhlášení o potravinách - má být změnou směru, aby se vyhli nárazu do skaliska? No to snad jako vtip, ne?

Asi mají před očima hodně hustou mlhu a to mají úplně jiné možnosti a přehled, než my obyčejní lidé...

Konečně pustili nějaké srážky nad Evropu a zase z toho vyrábějí povodně - to jako fakt někdo myslí vážně? Okamžitě by si měli nechat zjistit, jak to skalisko před nimi vypadá a jak je ohrožuje - a nejlépe přestat drogovat, aby si prožili a zapamatovali noční můry - protože ty budou, dost pravděpodobně momentálně dost prorocké....

Pokud si někdo myslí, že bude donekonečna nad kýmkoliv fumgovat ochranný kryt, polštář, tak se dost silně plete.

Už asi nejsou schopni vůbec vnímat pravdu a skutečnost, jak ji už moc dlouho překrucují... to vypadá na totální duchovní slepotu... Světluška by jim měla pořídit bílé hole a to rychle...

Datum: 13.09.2017

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Nejsme na tahu ( alespoň ne se někam cpát, kam nás nikdo nezve)

A planeta teprve nemá nekonečnou trpělivost, buďto ji samozvanci přestanou drancovat dobrovolně po dobrém nebo to půjde po zlém...

Datum: 13.09.2017

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Nejsme na tahu ( alespoň ne se někam cpát, kam nás nikdo nezve)

Žádná vylhaná "proroctví" na objednávku se nesplní, je naprosto zbytečné se o toto snažit - už není, kdo by ho v duchovním prostoru realizoval... Temní, co ještě v duchovním prostoru zůstali, jsou slabí a slábnou, stávají se temnější a nemají kontakt s realitou, protože jsou oslněni, nejsou schopni vidět v takovém světle - jen v šeru a to už nikde není - jen okolo temných hrubohmotných bytostí - jsou schopni předávat informace jen z malinkého prostoru kolem takových (lidí) - tím jim vše potvrzují - symbióza, ale naprosto odtržená od reality.
Dalo by se říct - že se temní všeho druhu uvrhli pod sankce slepoty.
Příroda nebude šetřit nikoho, kdo ji doposud ničil a (téměř) vyhlazuje život ve velkém, takový k ní nikdy nebude mít úctu a moudrost k jejímu dobrému spravování... když jediným nápadem je značná redukce lidstva... Pokud je někdo tak posedlý ničením a zabíjením, nikdy se toho nezbaví a vždy bude hledat - koho zničit... a když už nebudou lidi... koho bude ničit - život - tedy přírodu. Nikomu takovému příroda nenechá moc nad ní...

Přidat nový příspěvek