Proč je tato ministryně ve své pozici velmi nebezpečná pro české občany?

20.10.2015 07:57

1. Schvaluje, aby byl český občan souzen v cizině podle tamních vnitrostátních zákonů, přestože ty jsou v rozporu s mezinárodními úmluvami.   

Dle Marksove neměla proběhnout akce na záchranu Pilipa s Bubnikem z Kuby, kdy ČR zburcovala půl světa. Naopak, pánové se měli podrobit vnitrostátnímu právu, byt odsouzeni až na 20 let a teprve po vyčerpání všech opravných prostředků na Kubě, se soudit ve Štrasburku. Kde by je CR případně podpořila. 

Stejně tak přírodovědci souzení v Indii neměli byt záchraněni. 

2. Schvaluje syndrom zavrzeneho rodiče a manipulaci s dětmi. 

Dle Marksove v případech bojů o děti stačí znát výpověď dětí pouze zprostředkovaně, aniz by bylo dítě vyslechnuto či podrobeno vyšetření nezávislým odborníkem. 

Dále je v pořádku, pokud je dítěti braneno ve styku s rodičem a vede to k syndromu zavrzeneho rodiče. Není to nic špatného, osoba bránící ve styku navzdory soudnímu rozhodnutí, na to má právo. Stejně jako má právo s dítětem manipulovat proti rodiči. 

3. Dítě musí zůstat u manipulujiciho rodiče, nesmí znát pravdu. Může vědět pouze to, co mu manipulujici rodič předloží jako pravdu z jeho pohledu. 

4. Kvůli 3 letům u rodiče, ktera brání dítěti ve styku s jiným/ druhým rodičem, musí dítě už napořád zůstat s tímto. Změna prostředí není žádoucí, pro dítě by mohl být šok zjistit pravdu. A dítě je na manipulujiciho rodiče plně zvyklé. Přestože tímto ztratí právo na život se zbytkem rodiny, dědou a babičkou. 

5. Rodič bojující o svá rodičovská práva je špatným rodičem. Protože nezohlednuje zájem dítěte zustat s manipulujicim rodičem či podrobit se nespravedlivemu rozhodnutí úřadů. Nemluvě o rozhodnutí proti mezinárodním umluvam. 

6. Ministryně může ze své pozice vést kampaň proti "nepohodlnému" občanovi. Jakýmikoliv prostředky, včetně lhaní, polopravd, zatajovani informací, prekrucovani faktu. Za pomoci svých přátel z rad novinářů. 

7. Ministryně může toto vše dělat, pokud tím dokáže ochránit svého pracovního partnera či štědré finanční prostředky, které tento partner poskytuje. 

Máme my to ale štěstí na ministryni, která veřejně priznala, ze bez povinných kvót by nikdy ministryní nebyla.

 

Zdroj

Diskusní téma: Proč je tato ministryně ve své pozici velmi nebezpečná pro české občany?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek