Probíhá proti Evropě intenzivní válka a konspirace islamistů a nadnárodních struktur. Stojí za zamyšlení v kontextu událostí poslední doby.

24.11.2015 17:25

V železniční stanici Dobova zdravili dva humanitární pracovníci  - muž a žena v reflexních vestách charitativní katolické organizace Caritas -  přijíždějící migranty zdvihnutým ukazováčkem pravé ruky, což je oblíbené gesto bojovníků Islámského státu, které znamená:

 

"Není jiného Boha než Alláha a Mohamed je jeho prorokem."

 

V Gruškovju se místní obyvatel, který je členem Agentury OSN pro uprchlíky (UNHCR), neustále motal okolo Slovinské armády a vyzvídal.

 

Vojáci oznámili, že se v davu migrantů objevují osoby v maskáčích a osoby, které si nesou věci ve vojenských batozích. Vyčnívají z davu, protože si většina migrantů nese věci v pytlích.

 

Uprchlicá centra jsou špatně hlídaná, člověk s kartou na krku a s reflexní vestou humanitárního pracovníka může bez problému vejít a odejít. Žádné seznamy neexistují a Slovinská armáda nemá žádné pravomoce.

 

V centrech se množí násilné provokace, které se zaměřují na ženy u policie a v ozbrojených složkách a snaží se vyvolat konflikt. Z toho důvodu již ženy nejsou začleňovány do jednotek, které mají na starosti fyzickou ochranu.

 

Zdroj