Právo zvítězilo!?

07.07.2015 16:12

Strkáte si kuře do vagíny v supermarketu? Souložíte v muzeu? Děláte bordel v kostele? Pak budete hrdina a disident a lá Pussy Riot. To se vás budou zastávat politici po celém světě. Avšak... 

Důležitou podmínkou tohoto konání je, abyste to dělali v Rusku. Souložíte se svými 17 letými studenty (kteří to očividně nedělali pod nátlakem) v Americe? Pak dostanete 22 let natvrdo a ani pes po vás neštěkne. Učitelka v Americe souložila se svými 3 studenty a za to dostala trest 22 let. Tímto se nezastávám konání této učitelky, ale dostat 22 let, tedy více než za vraždu, to považuji za více než přehnané...  

Tady platí ukázkový dvojí metr. Když 2 dělají totéž, není to totéž. Pussy Riot dostaly 2 roky a z toho se někteří politici a lidskoprávní aktivisté mohli zbláznit. Jim nešlo o Pussy Riot jako takové, šlo jim hlavně o to, že mají bič na Putina. A přitom v Americe učitelka dostane za sex 22 let. Skoro jako za nějaký terorismus. Zajímalo by mne, jak ublížila těm 3 skoro dospělým studentům. Jaké trauma jim způsobila?  

USA odsoudí ženu za sex se skoro dospělými kluky, ale kamarádí se se zeměmi, kde je běžná skutečná pedofilie. Mohou se pominout z Putina, který prý věznil nebo vězní nějaké novináře, přitom takové Turecko má ve vězeních více novinářů, než kterákoli jiná země na světě a téměř dvakrát více než je v Číně a v Íránu. Dokonce se uvažuje o tom, že by Turecko vstoupilo do EU!  

Možná, že kdyby paní učitelka přinesla do školy ruskou vlajku, tam ji podpálila, pak vytáhla modlitební kobereček a obhajovala právo šaría, tak by dostala i nějaký grant a dotace. Hlavně, že v USA teď mohou uzavřít manželství všichni homosexuálové. Právo zvítězilo! 

Zdroj

Diskusní téma: Právo zvítězilo!?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek